Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Utah Jazz veel te sterk voor titelverdediger Lakers

Basketballers Utah Jazz veel te sterk voor titelverdediger Lakers

SALT LAKE CITY (ANP) - Utah Jazz is voorlopig de best presterende ploeg in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Het team uit Salt Lake City was woensdag duidelijk te sterk voor Los Angeles Lakers: 114-89. Voor de titelverdediger was het de vierde nederlaag op rij.

Donovan Mitchell en Mike Conley waren de uitblinkers bij de thuisploeg, die van de laatste 24 duels er 22 won. Mitchell kwam in de buurt van een zogenoemde triple-double met 13 punten, 10 rebounds en 8 assists. Hetzelfde gold voor Conley die uitkwam op 14 punten, 8 rebounds en 8 assists. Vanaf de bank gekomen zorgde Jordan Clarkson voor 18 punten. Utah heeft nu 26 overwinningen tegen 6 nederlagen. Nooit eerder begon de ploeg zo goed aan het seizoen.

Het duel was slechts in het eerste kwart spannend. De 19 punten die LeBron James verzorgde konden daar niets aan veranderen. De Lakers misten de geblesseerde Anthony Davis en Dennis Schröder, die vanwege het coronaprotocol al vier duels aan de kant staat. De Duitser wordt vrijdag terugverwacht.

Meer uit Sport

Synchroonzwemsters De Brouwer slaan EK en WK over

NIEUWEGEIN (ANP) - Noortje en Bregje de Brouwer doen deze zomer niet mee aan het EK en WK synchroonzwemmen. Dat meldt zwembond KNZB. De 26-jarige tweelingzussen wonnen vorig jaar bij de Olympische Spelen brons, bij het WK zilver en bij het EK twee keer goud.

3 uur geleden
Alcaraz naar derde ronde van masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft bij zijn rentree op het masterstoernooi van Rome de derde ronde bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereldranglijst won in twee sets van de Serviër Laslo Djere: 7-6 (2) 6-2.

14 uur geleden
Handballers sluiten EK-kwalificatie af met zege op Kosovo

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.

17 uur geleden
Pedersen wint opnieuw rit in Giro en herovert leiderstrui

VLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.

19 uur geleden
Volleyballers Orion voor tweede jaar op rij landskampioen

GRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.

19 uur geleden
MotoGP-coureur Zarco verrassende winnaar natte Franse GP

LE MANS (ANP) - MotoGP-coureur Johann Zarco heeft in Le Mans verrassend de regenachtige Grote Prijs van Frankrijk gewonnen. De 34-jarige coureur van Honda was daarmee de eerste Fransman met een zege voor eigen publiek sinds Pierre Monneret in 1954. Ook beëindigde hij een reeks van 22 overwinningen van het team van Ducati.

21 uur geleden
Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

22 uur geleden