Basketballers Team LeBron winnen All Star Game
CHICAGO (ANP) - De 69e All Star Game, het duel tussen de beste basketballers van de Amerikaanse profcompetitie NBA, is gewonnen door Team LeBron. Het door LeBron James geleide team van vedetten versloeg het team rond Milwaukee Bucks-ster Giannis Antetokounmpo met 157-155. Kawhi Leonard, topschutter met 30 punten, werd gekroond tot beste speler van de NBA. De speler van Los Angeles Clippers ontving de Kobe Bryant MVP Award, vernoemd naar de in januari bij een helikopterongeluk omgekomen voormalig superster.
Het ereduel stond volledig in het teken van 18-voudig All Star Bryant. Alle spelers van Team Giannis kwamen de hal in Chicago in met het nummer 24 op het shirt, het nummer dat Bryant een groot deel van zijn loopbaan droeg. Team LeBron droeg een 2, waarmee de bij het ongeluk eveneens omgekomen dochter Gianna Bryant speelde.
"We zullen nooit meer een speler als Kobe Bryant zien", zei LA Lakers-legende Earvin 'Magic' Johnson aan het begin van een ceremonie die eindigde met een door het publiek gescandeerd 'Kobe, Kobe'.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zondag de US Open gewonnen. De Duitse nummer 2 van de wereldranglijst was in vier sets te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton: 6-3 7-6 (2) 5-7 6-2. Het is de tweede grandslamtitel in de carrière van Zverev, eerder dit jaar won hij zijn eerste op Roland Garros.
3 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg op de 4x400 meter gemengde estafette is op de eerste editie van het World Athletics Ultimate Championship als derde geëindigd. Jonas Phijffers, Lieke Klaver, Keenan Blake en Myrte van der Schoot moesten in het atletiekstadion van Boedapest de ploegen van de Verenigde Staten en Groot-Brittannië voor laten gaan.
6 uur geledenGRANADA (ANP) - Tobias Johannessen heeft de 21e en laatste etappe van de Vuelta gewonnen. De Noor van Uno-X Mobility was de beste in een sprint van drie renners in een tumultueuze slotfase in Granada. Hij klopte de Italiaan Alessandro Romele nipt in de sprint. De Belg Ramses Debruyne werd derde. De Brit Matthew Brennan, die deze Vuelta vijf etappes won, werd vierde.
7 uur geledenGRANADA (ANP) - Enric Mas (31) heeft zondag het eindklassement van de Vuelta gewonnen. De renner van Movistar is de eerste Spaanse winnaar sinds Alberto Contador in 2014. De periode van elf edities zonder Spaanse winnaar was de langste uit de geschiedenis van de Ronde van Spanje.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Max Verstappen vindt de RB22 van Red Bull Racing nog niet goed genoeg om echt voor een overwinning te kunnen strijden. "De tweede plaats was het maximale resultaat. Ik had niet de snelheid van Kimi Antonelli en zeker niet van Lando Norris", zei Verstappen tijdens de persconferentie in Madrid, waar hij zondag op de Madring op de tweede plaats eindigde.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Kimi Antonelli vindt dat de zege in Madrid naar Lando Norris had moeten gaan. Dat zei de 20-jarige Formule 1-coureur van Mercedes na afloop van zijn overwinning bij de Grote Prijs van Spanje. "Het was een hele moeilijke race. Het ging allemaal niet vanzelf. Het is goed om te winnen, maar ik vond dat Lando de winst verdiende", aldus Antonelli.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Max Verstappen vindt zijn tweede plaats bij de Grote Prijs van Spanje een "ongelooflijk" resultaat. "Dit is heel goed voor ons", zei Verstappen na de race op de Madring waar hij met zijn Red Bull achter de Italiaanse winnaar Kimi Antonelli eindigde en de Brit Lando Norris voor zich hield.
9 uur geleden