Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Team LeBron winnen All Star Game

Basketballers Team LeBron winnen All Star Game

CHICAGO (ANP) - De 69e All Star Game, het duel tussen de beste basketballers van de Amerikaanse profcompetitie NBA, is gewonnen door Team LeBron. Het door LeBron James geleide team van vedetten versloeg het team rond Milwaukee Bucks-ster Giannis Antetokounmpo met 157-155. Kawhi Leonard, topschutter met 30 punten, werd gekroond tot beste speler van de NBA. De speler van Los Angeles Clippers ontving de Kobe Bryant MVP Award, vernoemd naar de in januari bij een helikopterongeluk omgekomen voormalig superster.

Het ereduel stond volledig in het teken van 18-voudig All Star Bryant. Alle spelers van Team Giannis kwamen de hal in Chicago in met het nummer 24 op het shirt, het nummer dat Bryant een groot deel van zijn loopbaan droeg. Team LeBron droeg een 2, waarmee de bij het ongeluk eveneens omgekomen dochter Gianna Bryant speelde.

"We zullen nooit meer een speler als Kobe Bryant zien", zei LA Lakers-legende Earvin 'Magic' Johnson aan het begin van een ceremonie die eindigde met een door het publiek gescandeerd 'Kobe, Kobe'.

Meer uit Sport

Russell op poleposition in sprintrace China, Verstappen achtste

SHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.

13 minuten geleden
Alcaraz voor vijfde jaar op rij naar halve finale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor het vijfde jaar op rij de halve finale van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De 22-jarige Spanjaard won met 6-3 6-4 van de Brit Cameron Norrie.

25 minuten geleden
Verstappen rijdt achtste tijd in vrije training GP China

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft in de enige vrije training van de Grote Prijs van China de achtste tijd gereden. De Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull kwam op het Shanghai International Circuit tot 1:34,541. Daarmee was hij 1,8 seconde langzamer dan George Russell, die met 1:32,741 het snelste was.

3 uur geleden
Nederlandse darters opnieuw vroeg uitgeschakeld in Premier League

NOTTINGHAM (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn opnieuw vroegtijdig uitgeschakeld in de Premier League Darts. In Nottingham kwamen de Nederlanders, net als vorige week in Cardiff, niet verder dan de kwartfinales.

11 uur geleden
Polsstokhoogspringer Duplantis zet 15e wereldrecord neer op 6,31

UPPSALA (ANP) - De Zweedse polsstokhoogspringer Armand Duplantis heeft voor de vijftiende keer het wereldrecord verbroken. Dit keer deed hij dat op de 'Mondo Classic', een wedstrijd die naar hem vernoemd is in zijn thuisbasis Uppsala.

11 uur geleden
Volleybalster Grothues stopt na lange carrière met 392 interlands

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Maret Grothues heeft haar carrière na 22 jaar beëindigd. Dat meldt de 37-jarige voormalige international op Instagram. In totaal speelde Grothues 392 duels in Oranje. Ook was ze jarenlang aanvoerder van Nederland.

11 uur geleden
Iraanse sporters roepen IOC op olympisch comité Iran te royeren

LAUSANNE (ANP) - Een groep van ruim tweehonderd Iraanse sporters heeft Kirsty Coventry, de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC), opgeroepen het lidmaatschap van het olympisch comité van Iran in te trekken. Dat is te lezen in een open brief van de sporters aan Coventry, die belangenorganisatie Global Athlete op X heeft gedeeld.

13 uur geleden