Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers 'Sixers' geven weer ruime voorsprong weg in NBA

Basketballers 'Sixers' geven weer ruime voorsprong weg in NBA

NEW YORK (ANP) - De basketballers van Philadelphia 76ers hebben voor de tweede keer in een week tijd een wedstrijd in de NBA uit handen gegeven na een royale voorsprong. Dit keer gebeurde dat tegen New York Knicks. De 'Sixers' namen in het eerste kwart een voorsprong van 21 punten (33-12), maar de Knicks herpakten zich en trokken de wedstrijd in Madison Square Garden met 108-97 naar zich toe.

De ploeg uit Philadelphia verspeelde vorige week tegen Orlando Magic ook al een voorsprong van 21 punten en verloor toen met 119-109. "Het is in de NBA nooit makkelijk", zei sterspeler Joel Embiid na de nederlaag in New York. "Een voorsprong van zo'n 20 punten is niets. Iedere ploeg kan nog terugkomen. En dat hebben zij nu ook gedaan."

Embiid gooide 31 punten bij elkaar voor de Sixers, maar de basketballer uit Kameroen kon niet voorkomen dat de nummer 3 uit het oosten de achttiende nederlaag van het seizoen moest incasseren. Daar staan 34 zeges tegenover. New York Knicks neemt de zevende plaats in met 29 overwinningen tegen 26 nederlagen. Boston Celtics voert de ranglijst aan (37-16).

Meer uit Sport

Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

3 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

13 uur geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

15 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

15 uur geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

16 uur geleden
Chapple vijfde in finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.

17 uur geleden
Visser wint weer een race en bereikt WK-finale 60 meter horden

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.

17 uur geleden