Basketballers San Antonio Spurs boeken eerste zege van 2021
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een reeks van vier nederlagen beëindigd. De Spurs wonnen in Los Angeles met 116-113 van LA Clippers.
Patty Mills had met 27 punten een belangrijk aandeel in de zege van de Spurs, die op 27 december voor het laatst hadden gewonnen. Maandag was Utah Jazz nog met 130-109 te sterk.
Mills nam tegen de Clippers acht driepunters voor zijn rekening. In de absolute slotfase probeerde Kawhi Leonard met een driepunter nog de stand gelijk te trekken, maar zijn poging mislukte.
De Spurs konden weer beschikken over LaMarcus Aldridge, die hersteld was van een knieblessure. Bij de thuisploeg ontbrak Paul George vanwege een enkelblessure.
Brooklyn Nets won mede dankzij een sterke Kyrie Irving overtuigend van Utah Jazz. Het werd in New York 130-96. Irving kwam uit op 29 punten, waarvan hij er 18 al in het eerste kwart maakte. De Nets traden aan zonder Kevin Durant, omdat hij in contact is geweest met een besmet persoon.
Meer uit Sport
ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.
1 uur geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.
9 uur geledenLUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de tweede groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. De ploeg van bondscoach Henrik Signell was in een uitverkocht Ahoy Rotterdam voor 9000 toeschouwers veel te sterk voor Egypte en won met 37-15. Daarmee verzekerde Oranje zich van een plek in de hoofdronde van het toernooi. Bij rust was het verschil al gemaakt en leidde Nederland met 18-10. Bo van Wetering was met acht treffers topscorer.
21 uur geleden