Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers San Antonio Spurs boeken eerste zege van 2021

Basketballers San Antonio Spurs boeken eerste zege van 2021

LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een reeks van vier nederlagen beëindigd. De Spurs wonnen in Los Angeles met 116-113 van LA Clippers.

Patty Mills had met 27 punten een belangrijk aandeel in de zege van de Spurs, die op 27 december voor het laatst hadden gewonnen. Maandag was Utah Jazz nog met 130-109 te sterk.

Mills nam tegen de Clippers acht driepunters voor zijn rekening. In de absolute slotfase probeerde Kawhi Leonard met een driepunter nog de stand gelijk te trekken, maar zijn poging mislukte.

De Spurs konden weer beschikken over LaMarcus Aldridge, die hersteld was van een knieblessure. Bij de thuisploeg ontbrak Paul George vanwege een enkelblessure.

Brooklyn Nets won mede dankzij een sterke Kyrie Irving overtuigend van Utah Jazz. Het werd in New York 130-96. Irving kwam uit op 29 punten, waarvan hij er 18 al in het eerste kwart maakte. De Nets traden aan zonder Kevin Durant, omdat hij in contact is geweest met een besmet persoon.

Meer uit Sport

Griekspoor verliest in tweede ronde Madrid van Brit Draper

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de derde ronde te bereiken van het masterstoernooi van Madrid. De 28-jarige tennisser verloor in de tweede ronde van de als vijfde geplaatste Brit Jack Draper: 6-3 6-4.

2 uur geleden
Djokovic verliest op masterstoernooi Madrid bij eerste optreden

MADRID (ANP) - Novak Djokovic is ook op het masterstoernooi van Madrid in zijn eerste optreden verslagen. De 37-jarige Serviër, als vierde geplaatst in de Spaanse hoofdstad, verloor in twee sets van de Italiaan Matteo Arnaldi: 6-3 6-4.

4 uur geleden
Judoka Catharina verovert brons op EK

PODGORICA (ANP) - De Nederlandse judoka Simeon Catharina heeft bij de Europese kampioenschappen in het Montenegrijnse Podgorica brons veroverd. De 27-jarige Hagenaar versloeg in de klasse tot 100 kilogram de Rus Arman Adamian op waza-ari.

6 uur geleden
Waterpoloërs GZC Donk pakken voor het eerst Europese prijs

GOUDA (ANP) - De waterpoloërs van GZC Donk hebben beslag gelegd op de Challenger Cup. De tweede beslissende wedstrijd tegen EVK Zaibas uit Litouwen werd met 12-9 gewonnen. Twee weken terug ging het uitduel nog met 13-11 verloren.

6 uur geleden
Marc Márquez wint ook sprintrace bij GP van Spanje in MotoGP

JEREZ (ANP) - De Spaanse motorcoureur Marc Márquez heeft ook de vijfde sprintrace van het seizoen in de MotoGP gewonnen. Een dag voor de hoofdrace van de Grote Prijs van Spanje hield hij op zijn Ducati in een wedstrijd over twaalf ronden zijn jongere broer Alex Márquez achter zich. De derde plaats was voor de Italiaan Francesco Bagnaia. Márquez, de leider in de WK-stand, won dit seizoen alle tot dusver gereden sprintraces.

7 uur geleden
Van der Breggen wel van start in Luik-Bastenaken-Luik

LUIK (ANP) - Anna van der Breggen neemt zondag deel aan de Ardenner wielerklassieker Luik-Bastenaken-Luik. De renster van SD Worx-Protime meldde zich woensdag nog af voor de Waalse Pijl nadat ze afgelopen zondag door ziekte was afgestapt in de Amstel Gold Race.

8 uur geleden
Schilder wint in record kogelstoten Diamond League in China

XIAMEN (ANP) - Atlete Jessica Schilder heeft bij de eerste wedstrijd uit de Diamond Leaguereeks in het Chinese Xiamen het kogelstoten gewonnen. De 26-jarige Volendamse kwam bij haar eerste poging tot een stoot van 20,47 meter. Daarmee verbeterde ze haar eigen Nederlandse outdoorrecord. De rest van de wedstrijd kon niemand aan die prestatie tippen.

9 uur geleden