Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Raptors geven waarschuwing aan Lakers

Basketballers Raptors geven waarschuwing aan Lakers

ORLANDO (ANP) - Los Angeles Lakers heeft zaterdag gemerkt dat titelverdediger Toronto Raptors in de play-offs om de titel in de Amerikaanse basketbalcompetitie een geduchte concurrent gaat zijn. De Raptors wonnen op de derde dag van het in Orlando hervatte NBA-seizoen met 107-92. Topschutter bij het Canadese team was Kyle Lowry met 33 punten en ook nog 14 rebounds.

De Lakers, leider in de Western Conference, en de Raptors, tweede in de oostelijke divisie, zijn beide al lang verzekerd van deelname aan de play-offs. "We gebruiken deze acht wedstrijden om ons voor te bereiden op de play-offs. Het kost tijd, maar elk duel is een mogelijkheid voor ons om beter te worden", zei LeBron James, sterspeler van de Lakers. Hij kwam tot 20 punten en 10 rebounds in een team dat dit seizoen niet eerder zo'n laag schotpercentage had: 35,8 procent.

LA Clippers herstelde zich van de nederlaag van donderdag tegen stadgenoot Lakers. Met maar liefst 25 driepunters wonnen de Clippers van New Orleans Pelicans: 126-103. Paul George was goed voor 28 punten voor de Clippers. Kawhi Leonard, vorig seizoen nog spelend voor Toronto, voegde er 24 aan toe. "We waren tegen de Lakers onszelf niet", zei George. "We werken hard om onze identiteit terug te vinden. Dat betaalde zich vandaag al uit."

Indiana Pacers had in T.J. Warren de uitblinker met 53 punten. Het hielp zijn ploeg langs Philadelphia 76'ers: 127-121.

Meer uit Sport

Honkballers Venezuela winnen World Baseball Classic na zege op VS

MIAMI (ANP/AFP) - De honkballers van Venezuela hebben in de finale van de World Baseball Classic verrassend gewonnen van de Verenigde Staten: 3-2. Het betekende voor het Zuid-Amerikaanse land de eerste eindzege ooit op het officieuze wereldkampioenschap. De finale in Miami verliep op verschillende vlakken onder hoogspanning.

2 uur geleden
Hockeybondscoach Delmee wil dat het WK net als in 1998 gaat leven

AMSTELVEEN (ANP) - Jeroen Delmee, bondscoach van de Nederlandse hockeyers, wil dat het WK van komende zomer net zo gaat leven als in 1998, de laatste keer dat de Nederlandse mannen de titel wonnen. Hij organiseerde in november een diner voor zijn selectie met de selectie van dat toernooi. "Het seizoen dat leidt naar het wereldkampioenschap was begonnen, en ik vond dat we iets bijzonders moesten doen", zei Delmee dinsdag na de loting van het WK, dat in Nederland en België plaatsvindt.

16 uur geleden
Bondscoach Ehren blij met intercontinentale WK-loting hockeysters

AMSTELVEEN (ANP) - Raoul Ehren, de bondscoach van de Nederlandse hockeysters, is blij met de loting voor het WK, dat komende zomer in Nederland en België plaatsvindt. Oranje treft in de groepsfase Australië, Chili en Japan. "Dit vind ik eigenlijk wel het leukste", zei Ehren na de loting in het Wagener Stadion, "dat we teams uit vier verschillende continenten hebben."

17 uur geleden
Minister Sterk huldigt medaillewinnaars Paralympics

DEN HAAG (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur (26) heeft een zogenoemd chapeau-beeldje gekregen van minister Mirjam Sterk (Sport). De drievoudig gouden medaillewinnaar van de Paralympics genoot in Den Haag bij de huldiging van de medaillewinnaars bij de Paralympics met volle teugen. "Er is echt een droom uitgekomen", zei Kampschreur, die drie gouden medailles won in Italië. "Eens in de vier jaar staan wij in de aandacht. Dat is supertof. We worden geleefd, maar dat is genieten."

18 uur geleden
Sprintploegen zonder Broeders-Bol naar WK estafette in Botswana

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Atletiekunie stuurt een groep van dertig sprinters naar de WK estafette begin mei in Botswana. Lieke Klaver, Jonas Phijffers, Minke Bisschops en Elvis Afrifa zijn de blikvangers in de ploeg. Femke Broeders-Bol, olympisch kampioene gemengde estafette en in het bezit van tal van mondiale estafettemedailles op de 4x400 meter, ontbreekt. Broeders-Bol richt zich op de 800 meter, haar nieuwe afstand.

20 uur geleden
Honkballers Venezuela in finale van World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van Venezuela staan in de finale van de World Baseball Classic. Ze versloegen in de halve eindstrijd Italië (4-2) na een achterstand van 0-2.

1 dag geleden
Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

1 dag geleden