Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Phoenix Suns verrassen Bucks

Basketballers Phoenix Suns verrassen Bucks

PHOENIX (ANP) - De basketballers van Phoenix Suns hebben optimaal geprofiteerd van de afwezigheid van sterspeler Giannis Antetokounmpo bij Milwaukee Bucks. De Griek blesseerde zich vrijdag in de verloren wedstrijd tegen Los Angeles Lakers en bleef met knieklachten aan de kant. Met name een ijzersterk eerste kwart bracht de thuisploeg de verrassende winst: 140-131.

Devin Booker maakte 20 van zijn 36 punten in dat eerste deel waarin de Suns tot 47 punten kwamen. Het was de zevende keer dit seizoen dat Antetokounmpo ontbrak. Vijf keer leverde dat geen schade op maar de Suns, die vier van de vijf laatste duels hadden verloren, waren gebrand op een stunt. Na 1 minuut en 42 seconden stond het 9-0, de voorsprong liep op naar 25 punten in het tweede kwart. In het derde kwart kwamen de Bucks, met Khris Middleton met 39 punten als topscorer, terug tot op 9 punten. Die marge was er toen de zoemer ging aan het einde van het vierde kwart nog steeds.

Het was de eerste keer dit seizoen dat de Bucks, de koploper in de Eastern Conference van profcompetitie NBA, twee duels op rij verloren.

Meer uit Sport

Wielrenner Pedersen rijdt Milaan-Sanremo na snel herstel

MILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.

3 uur geleden
Judoka Steenhuis beëindigt carrière

NIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.

4 uur geleden
Karalis daagt Duplantis uit: ben gevaarlijk als ik plezier heb

TORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."

6 uur geleden
Europees kampioen Chapple kiest rol van underdog op 1500 meter

TORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.

7 uur geleden
Wereldrecordhouder wijst Schilder op technische fout kogelstoten

TORUN (ANP) - De inmiddels 76-jarige Tsjechische wereldrecordhoudster kogelstoten Helena Fibingerova heeft Jessica Schilder dit seizoen van nuttig technisch advies voorzien. Door haar linkerbeen bij de afstoot wat op te schuiven en meer tegen de balk te plaatsen, kan de Nederlandse regerend wereldkampioene centimeters verder komen.

9 uur geleden
WK indooratletiek in 2028 in India en in 2030 in Kazachstan

TORUN (ANP) - De wereldkampioenschappen indooratletiek worden in 2028 in Odisha in India gehouden. Twee jaar later vindt het evenement plaats in Astana in Kazachstan. Dat maakte voorzitter Sebastian Coe van de mondiale atletiekbond World Athletics donderdag bekend voorafgaand aan de WK indooratletiek in het Poolse Torun.

9 uur geleden
Bisschops jaagt op WK atletiek in Torun op status sprinticoon

ARNHEM/TORUN (ANP) - Minke Bisschops bewaart goede herinneringen aan de Kujawsko-Pomorska Arena in de Poolse stad Torun. De Limburgse atlete liep in die indoorhal vorige maand haar persoonlijk record op de 60 meter: 7,10, een tijd waarmee ze op de nationale ranglijst aller tijden opschoof naar de derde plaats, achter sprinticonen Nelli Cooman en Dafne Schippers (7,00). De 23-jarige Bisschops wil zaterdag op de WK indoor proberen nog harder te gaan in Torun.

12 uur geleden