Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Phoenix Suns verrassen Bucks

Basketballers Phoenix Suns verrassen Bucks

PHOENIX (ANP) - De basketballers van Phoenix Suns hebben optimaal geprofiteerd van de afwezigheid van sterspeler Giannis Antetokounmpo bij Milwaukee Bucks. De Griek blesseerde zich vrijdag in de verloren wedstrijd tegen Los Angeles Lakers en bleef met knieklachten aan de kant. Met name een ijzersterk eerste kwart bracht de thuisploeg de verrassende winst: 140-131.

Devin Booker maakte 20 van zijn 36 punten in dat eerste deel waarin de Suns tot 47 punten kwamen. Het was de zevende keer dit seizoen dat Antetokounmpo ontbrak. Vijf keer leverde dat geen schade op maar de Suns, die vier van de vijf laatste duels hadden verloren, waren gebrand op een stunt. Na 1 minuut en 42 seconden stond het 9-0, de voorsprong liep op naar 25 punten in het tweede kwart. In het derde kwart kwamen de Bucks, met Khris Middleton met 39 punten als topscorer, terug tot op 9 punten. Die marge was er toen de zoemer ging aan het einde van het vierde kwart nog steeds.

Het was de eerste keer dit seizoen dat de Bucks, de koploper in de Eastern Conference van profcompetitie NBA, twee duels op rij verloren.

Meer uit Sport

Zwemmer Ohashi (17) verbreekt wereldrecord 200 meter schoolslag

TOKIO (ANP/RTR) - De 17-jarige Japanse zwemmer Shin Ohashi heeft donderdag het wereldrecord op de 200 meter schoolslag verbroken. Zijn tijd van 2.04,83 minuten was naast het wereldrecord goed voor de gouden medaille op de Asian Games in zijn thuisland. Het oude record van 2.05,48 stond op naam van Qin Haiyang uit China. Hij zwom die tijd op de wereldkampioenschappen in 2023.

9 minuten geleden
Verstappen klokt tweede tijd in eerste vrije training Bakoe

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft in zijn Red Bull bij de eerste vrije training op het stratencircuit van Bakoe de tweede tijd neergezet (1.45,787). De 28-jarige Limburger hield Charles Leclerc in zijn Ferrari kort achter zich (1.45,791) en zag alleen George Russell van Mercedes een snellere ronde noteren (1.45,387).

2 uur geleden
UCI-baas weet nu al dat WK wielrennen in Nederland succes wordt

MONTREAL (ANP) - Voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI weet nu al dat de WK in 2034 in Groningen en Drenthe een succes gaan worden. "Evenementen in Nederland zijn voor ons altijd een zekerheidje, omdat ze telkens perfect georganiseerd zijn. En we kennen de liefde van Nederlanders voor wielrennen, dus het zal ook overvol staan langs de kant", zei Lappartient na de toewijzing in Montreal tegen het ANP.

11 uur geleden
Wielrenner Mollema rekent op mooi WK in aardbevingsgebied in 2034

MONTREAL (ANP) - Wielrenner Bauke Mollema kijkt ernaar uit om 'zijn' Groningen en Drenthe aan de rest van de wereld te kunnen laten zien tijdens de WK op de weg in 2034. "Zowel de stad als het platteland moeten eruitspringen. Dat is het mooie aan wielrennen: je hoeft niet alleen maar rondjes te rijden, maar je kunt de hele regio laten zien aan de hele wereld. Het moet een mooi volksfeest worden voor de mensen in Groningen en Drenthe", reageerde de in Groningen geboren en getogen ambassadeur van het bid in Montreal.

12 uur geleden
WK wielrennen in 2034 in Groningen en Drenthe, in 2032 in India

MONTREAL (ANP) - De wereldkampioenschappen wielrennen op de weg vinden in 2034 plaats in Groningen en Drenthe. Dat is besloten tijdens het jaarlijkse congres van de internationale wielerunie UCI in het Canadese Montreal. Eigenlijk wilden Groningen en Drenthe het evenement in 2032 organiseren, maar daarvoor kreeg het Indiase Pune de voorkeur.

12 uur geleden
Hamilton noemt een sprintrace in Monaco 'onzinnig'

BAKOE (ANP/RT) - Lewis Hamilton ziet niets in het toevoegen van een sprintrace bij de Grote Prijs van Monaco. "Het slaat nergens op", zei de zevenvoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van Azerbeidzjan. "Een sprintrace is niet de oplossing voor een circuit als in Monaco. Daar moet iets anders voor worden bedacht om het spannend te maken."

19 uur geleden
Verstappen: Hadjar behouden als teamgenoot 'volkomen logisch'

BAKOE (ANP) - Max Verstappen is zeer te spreken over het besluit van Red Bull om Isack Hadjar te behouden. De Formule 1-renstal legde de Fransman nu al vast voor het volgende seizoen. "Het is een volkomen logisch besluit. Isack verdient dat stoeltje", liet Verstappen optekenen op de website van de Formule 1. "Ik denk dat het voor iedereen goed is. Ik kan prima met Isack opschieten en het is goed voor de continuïteit in het team", aldus de viervoudig wereldkampioen.

20 uur geleden