
Basketballers Phoenix Suns op weg naar finale in NBA
DENVER (ANP) - De basketballers van Phoenix Suns zijn hard op weg naar de finale van de play-offs in de westelijke divisie van de NBA. De Suns, die in de reguliere competitie als tweede eindigden achter Utah Jazz, wonnen ook het derde duel met Denver Nuggets: 116-102. De ploeg uit Phoenix kan de best-of-sevenserie zondag al beslissen.
Devin Booker (28 punten) en Chris Paul (27) waren de topscorers bij de Suns. Nikola Jokic blonk weer uit bij de Nuggets met 32 punten, 20 rebounds en 10 assists, maar de Serviër kon niet voorkomen dat de kansen van zijn ploeg op een plek in de finale verder slonken. Jokic werd voor de wedstrijd gehuldigd als meest waardevolle speler (MVP) van het reguliere seizoen. De 2,11 meter lange Serviër droeg de trofee op aan al zijn teamgenoten. "Deze prijs is niet voor mij, maar voor al deze jongens", zei de 26-jarige Jokic.
Philadelphia 76ers nam de leiding in de serie tegen Atlanta Hawks, door in Atlanta het derde duel met 127-111 te winnen. Joel Embiid was met 27 punten de topscorer bij de 'Sixers', die de serie waren begonnen begonnen met een nederlaag voor eigen publiek. Maandag treffen de Sixers en de Hawks elkaar weer in Atlanta. De ploeg die vier wedstrijden wint, plaatst zich voor de finale van de play-offs in het oosten.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven blijft voorlopig op zijn troon zitten. De 'King of Kickboxing' verdedigde voor de dertiende keer met succes zijn wereldtitel. Hij versloeg de passief vechtende Rus Artem Vakhitov in Rotterdam Ahoy na vijf ronden ruim op punten.
11 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen begint zondag vanaf de tweede positie aan de Grote Prijs van Canada in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was tijdens de kwalificatie in zijn Red Bull alleen langzamer dan George Russell (Mercedes). WK-leider Oscar Piastri reed de derde tijd met zijn McLaren.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voor Jamal Ben Saddik is het honderdste gala van kickboksorganisatie Glory in een enorme deceptie geëindigd. Hij moest opgeven in zijn eerste gevecht tegen de Fransman Sofian Laïdouni op een toernooi voor zwaargewichten. De Belg, uitkomend voor Marokko, had een grote snee in een scheenbeen opgelopen. Hij mocht niet meer verder van de arts.
13 uur geledenMONTREAL (ANP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen heeft bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de vijfde tijd neergezet. McLaren-coureur Lando Norris was dit keer de snelste. De kwalificatie voor de hoofdrace begint om 22.00 uur.
14 uur geledenROSMALEN (ANP) - Zizou Bergs staat in de finale van het tennistoernooi van Rosmalen. De Belg was in de halve eindstrijd te sterk voor de Amerikaan Reilly Opelka: 6-1 6-4.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De Duitse Tatjana Maria en de Amerikaanse Amanda Anisimova staan zondag tegenover elkaar in de finale van het grastoernooi van Queen's in Londen. Anisimova, de nummer 15 van de wereld, won in drie sets van de Chinese Zheng Qinwen, de mondiale nummer 5: 6-2 4-6 6-4.
15 uur geledenROSMALEN (ANP) - Tennissters Elena Gabriela Ruse en Elise Mertens spelen zondag de finale van de Libéma Open in Rosmalen. De Roemeense was in de halve eindstrijd te sterk voor Elisabetta Cocciaretto uit Italië (2-6 6-4 6-3). De Belgische Mertens won in een spannende halve finale van Ekaterina Aleksandrova uit Rusland: 2-6 7-6 (7) 6-4.
16 uur geleden