
Basketballers Pacers winnen topduel met 76ers in NBA
PHILADELPHIA (ANP) - De basketballers van Indiana Pacers hebben het topduel met Philadelphia 76ers in de Amerikaanse competitie NBA gewonnen. Met Tyrese Haliburton als topscorer maakten de Pacers daarmee een einde aan een zegereeks van de thuisploeg die acht duels had geduurd. Bij de laatste zoemer stond het 132-126 in het voordeel van de bezoekers.
Haliburton liet naast 33 punten ook nog 15 assists noteren, terwijl zijn ploeggenoot Obi Toppin tot 27 punten kwam.
Voor de 76ers was Joel Embiid het productiefst met 39 punten en 12 rebounds. Al zijn vrije worpen, 17 stuks, gingen erin. Het betekende de tweede nederlaag voor zijn ploeg tegen acht overwinningen.
Denver Nuggets is de eerste ploeg met negen overwinningen. De titelverdediger in de NBA was met 111-108 te sterk voor Los Angeles Clippers.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp moet zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina in de tweede ronde van Wimbledon donderdag afmaken. De partij werd woensdag gestaakt op 5-5 in de vierde set wegens de invallende duisternis. Van de Zandschulp staat met 2-1 in sets achter: 1-6 6-4 3-6 5-5.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Jasmine Paolini is de volgende topspeelster die Wimbledon al vroeg moet verlaten. De als vierde geplaatste Italiaanse, die vorig jaar finaliste was, verloor in de tweede ronde van de Russin Kamilla Rakhimova in drie sets: 6-4 4-6 4-6.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De tweevoudig kampioen uit Spanje werd door de goed spelende Britse amateur Oliver Tarvet bij vlagen onder druk gezet, maar won alsnog in drie sets: 6-1 6-4 6-4.
12 uur geledenLILLE (ANP) - Dertien Nederlandse wielrenners gaan zaterdag van start in de 112e editie van de Tour de France in Lille. De Nederlanders zijn verdeeld over negen ploegen, met niet meer dan twee per ploeg.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De nummer 1 van de wereldranglijst uit Belarus versloeg de Tsjechische Marie Bouzkova met 7-6 (4) 6-4.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Na warmterecords op de eerste dagen van Wimbledon kampt het grandslamtoernooi in Londen woensdagochtend met regen. De start van de wedstrijden op de buitenbanen is met minimaal 45 minuten uitgesteld. De partijen zouden aanvankelijk om 11.00 uur (lokale tijd) beginnen.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jesper de Jong was "heel blij en opgelucht" na zijn gewonnen partij in de eerste ronde op Wimbledon tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. De 25-jarige debutant verzekerde zich na een zware vijfsetter van een plek in de tweede ronde door de afsluitende supertiebreak te winnen.
1 dag geleden