Basketballers Pacers naderen NBA-finale na tweede zege op Knicks
NEW YORK (ANP/DPA) - De basketballers van Indiana Pacers hebben zich nadrukkelijk gemeld voor een plaats in de finale van de Amerikaanse profcompetitie NBA. Met topschutter Pascal Siakam in een hoofdrol wonnen de Pacers ook hun tweede uitduel met New York Knicks. Na de 114-109-zege in New York heeft Indiana nog twee overwinningen nodig om zich winnaar te noemen van de oostelijke divisie en daarmee een ticket voor de eindstrijd te bemachtigen. De volgende twee duels zijn in Indianapolis.
Kameroener Siakam had in Madison Square Garden een scoringspercentage van 65 procent en kwam uit op 39 punten. In totaal kwamen zes spelers van Indiana tot dubbele cijfers. Bij de Knicks kwamen de meeste punten (36) van sterspeler Jalen Brunson. De winnaar van de oostelijke tweekamp neemt het in de finale op tegen Oklahoma City Thunder of Minnesota Timberwolves.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
22 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
23 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
1 dag geleden