
Basketballers Pacers naderen NBA-finale na tweede zege op Knicks
NEW YORK (ANP/DPA) - De basketballers van Indiana Pacers hebben zich nadrukkelijk gemeld voor een plaats in de finale van de Amerikaanse profcompetitie NBA. Met topschutter Pascal Siakam in een hoofdrol wonnen de Pacers ook hun tweede uitduel met New York Knicks. Na de 114-109-zege in New York heeft Indiana nog twee overwinningen nodig om zich winnaar te noemen van de oostelijke divisie en daarmee een ticket voor de eindstrijd te bemachtigen. De volgende twee duels zijn in Indianapolis.
Kameroener Siakam had in Madison Square Garden een scoringspercentage van 65 procent en kwam uit op 39 punten. In totaal kwamen zes spelers van Indiana tot dubbele cijfers. Bij de Knicks kwamen de meeste punten (36) van sterspeler Jalen Brunson. De winnaar van de oostelijke tweekamp neemt het in de finale op tegen Oklahoma City Thunder of Minnesota Timberwolves.
Meer uit Sport
RABAT (ANP) - Femke Bol kijkt uit naar haar eerste outdoorwedstrijd van dit jaar, de 400 meter horden zondagavond in de Diamond League-wedstrijd van het Marokkaanse Rabat. Bol liep in het indoorseizoen twee estafettes op de EK in Apeldoorn, maar heeft verder alleen getraind. "Het is een andere voorbereiding dan anders. We hebben goed aan de basissnelheid gewerkt en nu heb ik zin om een wedstrijd te lopen", vertelde de 25-jarige hordeloopster tijdens een online te volgen persconferentie in Rabat.
40 minuten geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft zich in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Monaco met de tweede tijd weer van zijn betere kant laten zien. De thuisrijdende Charles Leclerc was net als in de eerste twee trainingen de snelste in zijn Ferrari, nu met een rondje van 1.10,953. Viervoudig wereldkampioen Verstappen moest daar 0,280 seconde op toegeven.
1 uur geledenVLIJMEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen komt voorlopig niet in actie na een relatiebreuk met zijn vrouw Daphne. Dat laat de drievoudig wereldkampioen (36) weten via sociale media.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Botic van de Zandschulp is de enige Nederlandse tennisser die zondag in actie komt op de eerste dag van Roland Garros. De Nederlander neemt het op baan 7 op tegen de Amerikaan Emilio Nava, die met een wildcard tot het hoofdtoernooi is toegelaten. Nava is de nummer 138 van de wereldranglijst. Van de Zandschulp staat 89e.
2 uur geledenGENÈVE (ANP) - Novak Djokovic staat in de finale van het tennistoernooi van Genève. De 38-jarige Serviër versloeg de Brit Cameron Norrie in de halve eindstrijd: 6-4 6-7 (6) 6-1. Hij kan zaterdag voor de honderdste keer een ATP-toernooi winnen.
20 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de tiende tijd gereden in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Monaco. De viervoudig wereldkampioen was op het stratencircuit van zijn woonplaats 0,713 seconde langzamer dan Charles Leclerc. De coureur van Ferrari, die vorig jaar de race won, noteerde ook de snelste tijd in de eerste vrije training. Verstappen reed toen nog de tweede tijd.
20 uur geledenVICENZA (ANP) - Wielrenner Mads Pedersen heeft opnieuw een rit gewonnen in de Ronde van Italië. De 29-jarige Deense wielrenner was de sterkste in de 180 kilometer lange dertiende etappe, van Rovigo naar Vicenza. De Belg Wout van Aert van Visma - Lease a Bike kwam als tweede over de finish, voor de Mexicaanse klassementsleider Isaac Del Toro. Del Toro blijft in het bezit van de roze trui.
21 uur geleden