Basketballers Nuggets en Pacers slaan terug in play-offs NBA
MINNEAPOLIS (ANP/AFP) - Na twee nederlagen hebben de basketballers van Denver Nuggets de stand in hun best-of-seven serie tegen Minnesota Timberwolves op 1-2 gebracht. De titelverdediger, die in de tweede ronde van de play-offs in de NBA in de eigen hal twee keer had verloren, won nu wel met duidelijke cijfers in Minneapolis: 90-117.
Nikola Jokic, uitgeroepen tot beste speler van de NBA, en Jamal Murray scoorden elk 24 punten voor de Nuggets, waarbij Jokic ook nog 14 rebounds en 9 assists liet noteren.
Indiana Pacers herstelde zich ook van een valse start tegen New York Knicks. Met een 111-106-overwinning brachten ze de stand in hun best-of-seven serie op 2-1, nog wel in het voordeel van de Knicks die met twee thuisoverwinningen waren begonnen.
'Als kampioenen spelen'
"Iedereen weet hoe het ervoor staat als je met 3-0 achter komt", zei Pacers' vedette Tyrese Haliburton, waarmee hij doelde op het feit dat nog nooit een team in de play-offs van de NBA heeft gezegevierd na een 3-0-achterstand. "We moesten spelen alsof het onze laatste kans was." Zondag krijgt zijn ploeg de mogelijkheid de stand weer recht te trekken.
Ook voor Denver stond veel op het spel. "We moesten als kampioenen spelen", zei Jokic bij ESPN. "We waren agressiever dan zij, dat heeft het verschil gemaakt."
Meer uit Sport
KVITFJELL (ANP/DPA) - De Italiaanse skiër Dominik Paris heeft de laatste afdaling van het seizoen gewonnen. Bij de wereldbekerfinale in het Noorse Kvitfjell, nabij Lillehammer, was hij 0,19 seconde sneller dan de Zwitserse olympisch kampioen Franjo von Allmen. De Oostenrijker Vincent Kriechmayr werd derde op 0,60 seconde van de winnaar.
49 minuten geledenTORUN (ANP) - Minke Bisschops heeft zich geplaatst voor de halve finales van de 60 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 23-jarige atlete kwam in haar heat als derde over de finish in een tijd van 7,22. De eerste drie kregen rechtstreeks toegang tot de halve finales, die zaterdagavond zijn.
56 minuten geledenNÜRBURG (ANP) - Max Verstappen heeft pole position veiliggesteld in de Nürburgring Langstrecken-Serie. De coureur van Red Bull maakt zaterdag een uitstapje uit de Formule 1 naar de Duitse race over vier uur, ter voorbereiding op de 24-uursrace die hij in mei op de Nürburgring rijdt.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. In drie sets was de Amerikaanse top 10-speler Taylor Fritz in de tweede ronde te sterk voor de Nederlander: 6-3 6-7(2) 6-3.
9 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
15 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
16 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
17 uur geleden