Basketballers Nets moeten vedette Durant missen door knieblessure
NEW YORK (ANP) - Brooklyn Nets zal het in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA enkele weken moeten stellen zonder Kevin Durant, een van de sterspelers van de ploeg uit New York. Durant blijkt zich zaterdag in het met 120-105 gewonnen duel met New Orleans Pelicans te hebben geblesseerd aan zijn linkerknie.
Onderzoek wees zondag uit dat Durant (33) schade heeft opgelopen aan de binnenste knieband. De Nets maakten geen termijn bekend waarbinnen de forward hoopt terug te keren. Normaal staan voor een dergelijke blessure enkele weken.
De fans van de Nets moeten zo weer enkele weken wachten tot ze hun 'Big 3' - Kevin Durant, James Harden en Kyrie Irving - weer samen in actie kunnen zien. Dat gebeurde nog niet vaak omdat Irving pas sinds kort weer meedoet. Hij liet zich niet vaccineren tegen corona en mag vooralsnog alleen in uitwedstrijden uitkomen in gebieden waar ongevaccineerden hun sport mogen bedrijven. Dat geldt niet voor New York.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
1 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
6 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
7 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.
1 dag geledenTURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.
1 dag geleden