Basketballers Nets moeten vedette Durant missen door knieblessure
NEW YORK (ANP) - Brooklyn Nets zal het in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA enkele weken moeten stellen zonder Kevin Durant, een van de sterspelers van de ploeg uit New York. Durant blijkt zich zaterdag in het met 120-105 gewonnen duel met New Orleans Pelicans te hebben geblesseerd aan zijn linkerknie.
Onderzoek wees zondag uit dat Durant (33) schade heeft opgelopen aan de binnenste knieband. De Nets maakten geen termijn bekend waarbinnen de forward hoopt terug te keren. Normaal staan voor een dergelijke blessure enkele weken.
De fans van de Nets moeten zo weer enkele weken wachten tot ze hun 'Big 3' - Kevin Durant, James Harden en Kyrie Irving - weer samen in actie kunnen zien. Dat gebeurde nog niet vaak omdat Irving pas sinds kort weer meedoet. Hij liet zich niet vaccineren tegen corona en mag vooralsnog alleen in uitwedstrijden uitkomen in gebieden waar ongevaccineerden hun sport mogen bedrijven. Dat geldt niet voor New York.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.
57 minuten geledenARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.
1 dag geledenAPELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.
1 dag geleden