Basketballers Nets moeten vedette Durant missen door knieblessure
NEW YORK (ANP) - Brooklyn Nets zal het in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA enkele weken moeten stellen zonder Kevin Durant, een van de sterspelers van de ploeg uit New York. Durant blijkt zich zaterdag in het met 120-105 gewonnen duel met New Orleans Pelicans te hebben geblesseerd aan zijn linkerknie.
Onderzoek wees zondag uit dat Durant (33) schade heeft opgelopen aan de binnenste knieband. De Nets maakten geen termijn bekend waarbinnen de forward hoopt terug te keren. Normaal staan voor een dergelijke blessure enkele weken.
De fans van de Nets moeten zo weer enkele weken wachten tot ze hun 'Big 3' - Kevin Durant, James Harden en Kyrie Irving - weer samen in actie kunnen zien. Dat gebeurde nog niet vaak omdat Irving pas sinds kort weer meedoet. Hij liet zich niet vaccineren tegen corona en mag vooralsnog alleen in uitwedstrijden uitkomen in gebieden waar ongevaccineerden hun sport mogen bedrijven. Dat geldt niet voor New York.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
18 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
1 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
4 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
7 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
7 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
8 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
12 uur geleden