Basketballers Nets met tiende zege op rij naar tweede plek in NBA
ATLANTA (ANP) - De basketballers van Brooklyn Nets hebben hun tiende overwinning op rij geboekt in de NBA. De ploeg uit New York moest daar tegen Atlanta Hawks wel hard voor werken. De Nets zegevierden in Atlanta met 108-107, ook omdat Dejounte Murray van de thuisclub in de laatste minuut een vrije worp en twee schoten miste.
Kyrie Irving (28 punten) en Kevin Durant (26 punten en 16 rebounds) waren zoals gebruikelijk de uitblinkers bij de Nets, die door hun zegereeks zijn opgeklommen naar de tweede plaats in het oosten met 23 overwinningen tegenover 12 nederlagen. Alleen Boston Celtics (25-10) presteert nog beter.
De Nets passeerden op de ranglijst Milwaukee Bucks, dat bij Chicago Bulls de vierde nederlaag op rij en de twaalfde in totaal dit seizoen incasseerde. De NBA-kampioen van 2021 ging met 119-113 onderuit. Giannis Antetokounmpo tekende weliswaar voor 45 punten en 22 rebounds, maar het was niet genoeg voor de Bucks, die met 22 overwinningen naar de derde plaats zakten. Bij Chicago Bulls blonk DeMar DeRozan uit met 42 punten en 10 rebounds.
Titelhouder Golden State Warriors versloeg Utah Jazz met 112-107. Los Angeles Lakers ging met 112-98 onderuit bij Miami Heat.
Meer uit Sport
HILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.
7 uur geledenASTORGA (ANP) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft donderdag de vijfde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. In de sprint van een door een valpartij uitgedund peloton was de Nederlandse renster van SD Worx-Protime de sterkste, voor haar Belgische ploeggenoot en klassementsleider Lotte Kopecky. De Italiaanse Letizia Paternoster werd net als woensdag derde.
7 uur geledenNESSEBAR (ANP) - Zeventien Nederlandse wielrenners starten vrijdag in Bulgarije in de Ronde van Italië. Dat zijn er evenveel als vorig jaar. Een Nederlandse kanshebber op de eindzege is er niet, wel zijn er kansen voor sprinters als Casper van Uden en Dylan Groenewegen. Van Uden won vorig jaar een etappe in de Giro, Groenewegen lukte dat nog nooit.
1 dag geledenANTAS DE ULLA (ANP) - De Belgische wielrenster Lotte Kopecky heeft de vierde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De voormalige wereldkampioene van SD Worx-Protime was de beste in de sprint van een uitgedund peloton en neemt de leiding in het algemeen klassement over. Achter Kopecky werd haar ploeggenoot Anna van der Breggen tweede. De Italiaanse Letizia Paternoster werd derde.
1 dag geledenAMERSFOORT (ANP) - De Belangenorganisatie Amateur Voetbalverenigingen (BAV) heeft een meldpunt geopend om ervaringen van clubs te verzamelen met de zogenoemde BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). De aanpassing van de verdeling van de subsidie zorgde voor onrust onder verenigingen, omdat zij hierdoor mogelijk geld mislopen.
1 dag geledenNESSEBAR (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma - Lease a Bike kan in de Ronde van Italië rekenen op hulp van de Nederlanders Wilco Kelderman en Bart Lemmen. Zijn andere helpers zijn de Belgen Victor Campenaerts, Timo Kielich en Tim Rex, de Italiaan Davide Piganzoli en de Amerikaan Sepp Kuss.
1 dag geledenROME (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De 30-jarige Nederlander was met sterk spel in twee sets te sterk voor de Fransman Alexandre Müller: 7-5 6-3.
1 dag geleden