
Basketballers Nets met tiende zege op rij naar tweede plek in NBA
ATLANTA (ANP) - De basketballers van Brooklyn Nets hebben hun tiende overwinning op rij geboekt in de NBA. De ploeg uit New York moest daar tegen Atlanta Hawks wel hard voor werken. De Nets zegevierden in Atlanta met 108-107, ook omdat Dejounte Murray van de thuisclub in de laatste minuut een vrije worp en twee schoten miste.
Kyrie Irving (28 punten) en Kevin Durant (26 punten en 16 rebounds) waren zoals gebruikelijk de uitblinkers bij de Nets, die door hun zegereeks zijn opgeklommen naar de tweede plaats in het oosten met 23 overwinningen tegenover 12 nederlagen. Alleen Boston Celtics (25-10) presteert nog beter.
De Nets passeerden op de ranglijst Milwaukee Bucks, dat bij Chicago Bulls de vierde nederlaag op rij en de twaalfde in totaal dit seizoen incasseerde. De NBA-kampioen van 2021 ging met 119-113 onderuit. Giannis Antetokounmpo tekende weliswaar voor 45 punten en 22 rebounds, maar het was niet genoeg voor de Bucks, die met 22 overwinningen naar de derde plaats zakten. Bij Chicago Bulls blonk DeMar DeRozan uit met 42 punten en 10 rebounds.
Titelhouder Golden State Warriors versloeg Utah Jazz met 112-107. Los Angeles Lakers ging met 112-98 onderuit bij Miami Heat.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp moet zijn wedstrijd tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina in de tweede ronde van Wimbledon donderdag afmaken. De partij werd woensdag gestaakt op 5-5 in de vierde set wegens de invallende duisternis. Van de Zandschulp staat met 2-1 in sets achter: 1-6 6-4 3-6 5-5.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Jasmine Paolini is de volgende topspeelster die Wimbledon al vroeg moet verlaten. De als vierde geplaatste Italiaanse, die vorig jaar finaliste was, verloor in de tweede ronde van de Russin Kamilla Rakhimova in drie sets: 6-4 4-6 4-6.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De tweevoudig kampioen uit Spanje werd door de goed spelende Britse amateur Oliver Tarvet bij vlagen onder druk gezet, maar won alsnog in drie sets: 6-1 6-4 6-4.
11 uur geledenLILLE (ANP) - Dertien Nederlandse wielrenners gaan zaterdag van start in de 112e editie van de Tour de France in Lille. De Nederlanders zijn verdeeld over negen ploegen, met niet meer dan twee per ploeg.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De nummer 1 van de wereldranglijst uit Belarus versloeg de Tsjechische Marie Bouzkova met 7-6 (4) 6-4.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Na warmterecords op de eerste dagen van Wimbledon kampt het grandslamtoernooi in Londen woensdagochtend met regen. De start van de wedstrijden op de buitenbanen is met minimaal 45 minuten uitgesteld. De partijen zouden aanvankelijk om 11.00 uur (lokale tijd) beginnen.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jesper de Jong was "heel blij en opgelucht" na zijn gewonnen partij in de eerste ronde op Wimbledon tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. De 25-jarige debutant verzekerde zich na een zware vijfsetter van een plek in de tweede ronde door de afsluitende supertiebreak te winnen.
1 dag geleden