Basketballers Nets maken dankzij Harden grote achterstand goed
PHOENIX (ANP) - De basketballers van Brooklyn Nets hebben in de NBA na een achterstand van 24 punten alsnog gewonnen van Phoenix Suns. Het werd 128-124. James Harden had in Phoenix met 38 punten een belangrijk aandeel in de inhaalrace.
Halverwege keken de Nets tegen een 75-54-achterstand aan. Het was de grootste achterstand na twee kwarten die de club in het derde en vierde kwart ongedaan wist te maken sinds de Nets in 1976-1977 toetraden tot de NBA,
Bij de Nets, die voor de vierde keer op een rij wonnen, ontbraken Kyrie Irving en Kevin Durant. Irving had rugproblemen, Durant ondervindt hinder van een hamstringblessure.
De wedstrijd stond ook in het teken van de terugkeer van Nets-coach Steve Nash, die in het verleden voor de Suns werkte.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
35 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
5 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
15 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
17 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
20 uur geledenVERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.
22 uur geleden