Basketballers Nets boeken bij de Lakers vijfde zege op een rij
LOS ANGELES (ANP) - Brooklyn Nets heeft ten koste van Los Angeles Lakers de vijfde opeenvolgende zege in de NBA geboekt. In het Staples Center van de Lakers werd het 109-98. De Nets verpestten een bijzondere avond voor LeBron James, die zijn op de topscorerslijst van de NBA de mijlpaal van 35.000 punten doorbrak.
James Harden nam aan de zijde van de Nets 23 punten voor zijn rekening, Joe Harris was goed voor 21 punten. De bezoekers konden ook weer rekenen op Kyrie Irving, die hersteld is van een rugblessure.
Aan de zijde van de Lakers was James de topschutter met 32 punten. De 36-jarige James bracht zijn puntentotaal op 35.017 en is daarmee de derde speler in de historie van de NBA die meer dan 35.000 punten weet te maken. Hij is nog 1811 punten verwijderd van nummer 2 Karl Malone en 3370 van koploper Kareem Abdul-Jabbar.
Milwaukee Bucks verloor al voor de vijfde keer op een rij. Toronto Raptors was in Milwaukee met 110-96 te sterk. Norman Powell maakte 29 punten voor de Raptors. Bij de thuisploeg maakte Giannis Antetokounmpo 23 punten, maar hij wist niet te overtuigen met slechts acht rake worpen uit twintig pogingen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft Nederland op de 1000 meter het tweede zilver bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in een olympisch record van 1.06,28. Ning Zhongyan uit China pakte met 1.07,34 het brons.
21 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo staat voorlopig op zilver op de 1000 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 alleen topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten voor laten gaan. De Chinees Ning Zhongyan staat op brons.
37 minuten geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is voor de derde keer geopereerd aan haar beenbreuk na haar val in de olympische afdaling van zondag. Dat laat de voormalige olympisch kampioen weten op Instagram. "Succesvol heeft vandaag een totaal andere betekenis dan een paar dagen geleden", schrijft ze bij een foto vanuit het ziekenhuis in Treviso.
41 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft naar eigen zeggen "een goede dag" gehad op het circuit van Bahrein. "We hebben veel ronden gereden en verschillende programma's getest", zei de Formule 1-coureur in een persbericht van Red Bull nadat hij 136 ronden in de nieuwe wagen had gereden. Verstappen zette de tweede tijd neer achter wereldkampioen Lando Norris.
42 minuten geledenMILAAN (ANP) - Joep Wennemars schaatst de 1000 meter op de Olympische Spelen over. De 23-jarige Nederlander werd in zijn rit gehinderd door de Chinees Ziwen Lian.
45 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft woensdag zonder noemenswaardige problemen in totaal 136 ronden gereden met zijn nieuwe Red Bull op de eerste testdag in Bahrein. De viervoudige wereldkampioen in de Formule 1 zette in de middagsessie op het Bahrain International Circuit de tweede tijd neer achter de Brit Lando Norris. De Monegask Charles Leclerc klokte de derde tijd in Sakhir.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Rintje Ritsma van de ploegonderdelen in het langebaanschaatsen beslist pas na de olympische 10 kilometer van vrijdag in welke opstelling hij zondag de ploegenachtervolging bij de mannen van start laat gaan. "Stijn van de Bunt en Jorrit Bergsma rijden vrijdag de 10 kilometer en de vraag is hoe ze daaruit komen", geeft Ritsma als reden.
4 uur geleden