Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Miami Heat zeker van eerste plaats NBA

Basketballers Miami Heat zeker van eerste plaats NBA

MILWAUKEE (ANP) - Zonder zelf te spelen hebben de basketballers van Miami Heat zich in de NBA verzekerd van de eerste plaats in het oosten. De twee achtervolgers, Boston Celtics en Philadelphia 76ers, verloren van respectievelijk Milwaukee Bucks en Toronto Raptors. Daardoor is Miami Heat niet meer te achterhalen door de andere clubs in de oostelijke divisie en zeker van 'thuisvoordeel' in de play-offs.

De club uit Florida staat op 52 overwinningen tegenover 28 nederlagen. NBA-kampioen Milwaukee Bucks, dat de Celtics met 127-121 versloeg, klom naar de tweede plek in het oosten. Giannis Antetokounmpo maakte 29 punten voor de Bucks. De 'Sixers' verloren met 119-114 bij de Raptors, die in Pascal Siakam hun uitblinker hadden (37 punten, 12 assists en 11 rebounds).

Denver Nuggets verzekerde zich in het westen van het zesde en laatste rechtstreekse ticket voor de play-offs. De Nuggets deden dat met een zege op Memphis Grizzlies: 122-109. Nikola Jokic blonk uit met 35 punten en 16 rebounds. De Serviër werd zo de eerste speler die in één seizoen minimaal 2000 punten maakt, 1000 rebounds pakt en 500 assists geeft. "MVP, MVP!", riep het publiek, dat graag ziet dat Jokic net als vorig jaar wordt uitgeroepen tot meest waardevolle speler (MVP) van de reguliere competitie.

Komende week staat een zogeheten play-in op het programma, waarin zowel in het oosten als het westen vier teams strijden om de resterende twee plaatsen in de play-offs.

Meer uit Sport

Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

4 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

7 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

9 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

12 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

13 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

15 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime geeft op met kramp bij Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).

16 uur geleden