Basketballers Miami Heat zeker van eerste plaats NBA
MILWAUKEE (ANP) - Zonder zelf te spelen hebben de basketballers van Miami Heat zich in de NBA verzekerd van de eerste plaats in het oosten. De twee achtervolgers, Boston Celtics en Philadelphia 76ers, verloren van respectievelijk Milwaukee Bucks en Toronto Raptors. Daardoor is Miami Heat niet meer te achterhalen door de andere clubs in de oostelijke divisie en zeker van 'thuisvoordeel' in de play-offs.
De club uit Florida staat op 52 overwinningen tegenover 28 nederlagen. NBA-kampioen Milwaukee Bucks, dat de Celtics met 127-121 versloeg, klom naar de tweede plek in het oosten. Giannis Antetokounmpo maakte 29 punten voor de Bucks. De 'Sixers' verloren met 119-114 bij de Raptors, die in Pascal Siakam hun uitblinker hadden (37 punten, 12 assists en 11 rebounds).
Denver Nuggets verzekerde zich in het westen van het zesde en laatste rechtstreekse ticket voor de play-offs. De Nuggets deden dat met een zege op Memphis Grizzlies: 122-109. Nikola Jokic blonk uit met 35 punten en 16 rebounds. De Serviër werd zo de eerste speler die in één seizoen minimaal 2000 punten maakt, 1000 rebounds pakt en 500 assists geeft. "MVP, MVP!", riep het publiek, dat graag ziet dat Jokic net als vorig jaar wordt uitgeroepen tot meest waardevolle speler (MVP) van de reguliere competitie.
Komende week staat een zogeheten play-in op het programma, waarin zowel in het oosten als het westen vier teams strijden om de resterende twee plaatsen in de play-offs.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
26 minuten geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
2 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
5 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.
6 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."
10 uur geleden