Basketballers Miami Heat verslaan Bucks voor tweede keer
MIAMI (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks verliezen zelden, maar Miami Heat blijkt een 'angstgegner' te zijn voor Giannis Antetokounmpo en diens teamgenoten. De best presterende ploeg van de NBA moest het voor de tweede keer dit seizoen afleggen tegen de Heat: 105-89. Aan het begin van de competitie had de ploeg uit Miami in Milwaukee al met 131-126 gewonnen.
De Bucks zijn als enige ploeg al zeker van deelname aan de play-offs. Ze incasseerden in Miami hun negende nederlaag. Daar staan 52 zeges tegenover. "Je wint een paar wedstrijden en je verliest soms", zei Antetokounmpo. "We weten dat we ze niet alle 82 kunnen winnen." De 25-jarige Griek met Nigeriaanse roots kwam in Miami niet verder dan 13 punten en 15 rebounds. Een dag eerder tegen Charlotte Hornets tekende Antetokounmpo nog voor 41 punten en 20 rebounds.
Bij Miami Heat eindigden zes spelers qua punten in de dubbele cijfers.
Meer uit Sport
PORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.
1 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.
2 uur geledenOSAKA (ANP) - Het Nederlandse kunstschaatspaar Daria Danilova en Michel Tsiba is er niet in geslaagd een ticket voor de Olympische Spelen in Milaan veilig te stellen. Het duo haalde tijdens de Grand Prix van Osaka een score van 155,20 punten en bleef zo ver verwijderd van de eis van NOC*NSF, de Nederlandse sportkoepel die de limiet voor deelname op 173,89 punten heeft gezet.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst in haar carrière de finale bereikt van de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar. De Kazachse nummer 6 van de wereld won in het Saudische Riyad in de halve finale in drie sets van de Amerikaanse Jessica Pegula, de nummer 5 van de wereld: 4-6 6-4 6-3.
19 uur geledenATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Athene bereikt. De 38-jarige Serviër klopte Yannick Hanfmann in de halve eindstrijd: 6-3 6-4.
21 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geeft toe dat hij "een beetje geluk" nodig heeft om Lando Norris en Oscar Piastri te achterhalen in het kampioenschap van de Formule 1. "Ik moet elk weekend veel meer punten scoren en dat is niet zo eenvoudig", vertelde de viervoudig wereldkampioen aan onder meer Autosport.com op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van São Paulo.
1 dag geledenNOORDWIJK (ANP) - Tweevoudig olympisch zeilkampioene Marit Bouwmeester stopt met topsport. Dat meldt het Watersportverbond. De 37-jarige Bouwmeester is met vier olympische medailles de succesvolste zeilster aller tijden. De Friezin kondigde haar afscheid aan bij de presentatie van haar boek Winnen met je hoofd.
1 dag geleden