Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Miami Heat kloppen Chicago in topper NBA

Basketballers Miami Heat kloppen Chicago in topper NBA

MIAMI (ANP) - De basketballers van Miami Heat hebben de topper tegen Chicago Bulls gewonnen (112-99). Ze blijven door de zege koploper van de oostelijke divisie van de NBA. Chicago blijft ook na de tweede nederlaag op rij de nummer 2 van de ranglijst. Zach LaVine was met 22 punten de topscorer van de wedstrijd maar kon Chicago niet aan een zege helpen.

Ja Morant maakte maar liefst 52 punten voor Memphis Grizzlies in het gewonnen duel met San Antonio Spurs (118-105). Memphis blijft de nummer 3 van de westelijke divisie, achter koploper Phoenix Suns en Golden State Warriors.

Giannis Antetokounmpo had met 26 punten en 16 rebounds een groot aandeel in de zege van Milwaukee Bucks op Charlotte Hornets (130-106). Rookie Scottie Barnes leverde met 28 punten een ruime bijdrage aan de zege van Toronto Raptors op Brooklyn Nets (133-97).

Meer uit Sport

Van de Zandschulp naar halve finales Winston Salem

WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de halve finales bereikt van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander rekende in de kwartfinales af met de Chinees Bu Yunchaokete in drie sets: 6-3 5-7 6-3. Over een paar uur speelt hij al zijn volgende partij.

6 uur geleden
Laros imponeert met zege op 1500 meter in Diamond League Brussel

BRUSSEL (ANP) - Niels Laros heeft bij de Diamond League-meeting in Brussel op imponerende wijze de 1500 meter gewonnen. De pas 20-jarige Oosterhouter snelde naar de winst in 3.30,58. Hij kwam bijna een seconde eerder over de meet dan de Keniaan Phanuel Kipkosgei Koech, die als tweede eindigde in 3.31,41. De Amerikaan Yared Nuguse werd derde in 3.31,51.

7 uur geleden
Tennisser De Jong verdient debuut op US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong kan zich opmaken voor zijn debuut in het hoofdtoernooi van de US Open. De 25-jarige Haarlemmer rondde het kwalificatietoernooi succesvol af met een duidelijke zege in de derde ronde op de Amerikaan Mitchell Krueger: 6-4 6-1.

8 uur geleden
Van der Poel kan ook winnen zonder 'beste benen'

GERAARDSBERGEN (ANP) - Mathieu van der Poel had naar eigen zeggen niet de beste benen, maar wist niettemin de derde etappe van de Renewi Tour te winnen. Met een uiterste krachtsinspanning sprintte hij in Geraardsbergen zijn Belgische medevluchters Arnaud De Lie en Tim Wellens eraf. "Ik had niet de beste benen, maar ging ook niet echt kapot. Dat is exact wat ik nodig heb om in een betere vorm te komen: lang diep gaan", zei hij bij de finish tegen Sporza.

11 uur geleden
Van der Poel slaat toe in derde etappe van de Renewi Tour

GERAARDSBERGEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft de derde etappe gewonnen van de Renewi Tour, de vijfdaagse etappekoers door Nederland en België. De Nederlandse toprenner kwam in een heuvelachtige rit over 182 kilometer als eerste aan op de Vesten van Geraardsbergen. Hij klopte in de eindsprint zijn Belgische medevluchters Arnaud De Lie en Tim Wellens.

12 uur geleden
Wielrenner Caruso mist Vuelta door gebroken hand

TURIJN (ANP) - Damiano Caruso verschijnt zaterdag niet aan de start van de Ronde van Spanje. De Italiaan heeft donderdag een hand gebroken bij een valpartij tijdens een training.

13 uur geleden
Rigters en Saddik slaags bij staredown voor gevecht

SCHIPHOL (ANP) - De kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik zijn in een hotel bij Schiphol slaags geraakt bij een staredown een dag voor hun gevecht in Ahoy. Ze kwamen met elkaar in aanraking bij het officiële weegmoment voor Glory 103, waarna er een handgemeen ontstond. Beveiligers moesten Rigters en Ben Saddik weghalen.

14 uur geleden