Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Memphis Grizzlies zeker van play-offs NBA

Basketballers Memphis Grizzlies zeker van play-offs NBA

MEMPHIS (ANP) - De basketballers van Memphis Grizzlies hebben zich verzekerd van deelname aan de play-offs in de NBA. De Grizzlies versloegen voor eigen publiek Houston Rockets met 151-114 en weten nu zeker dat de competitie nog een vervolg krijgt voor ze. Memphis Grizzlies is de vijfde club die zich heeft geplaatst voor de play-offs.

Eerder deed Denver Nuggets dat al in het westen. In het oosten zijn Milwaukee Bucks, Boston Celtics en Philadelphia 76ers zeker van deelname aan de play-offs om het kampioenschap. Die gaan half april van start.

Luke Kennard maakte 30 punten voor de Grizzlies door tien driepunters te maken. Hij miste slechts één keer van buiten de driepuntslijn.

Golden State Warriors kwam weer een stap dichter bij deelname aan de play-offs door met 120-112 te winnen van Philadelphia 76ers. Stephen Curry gooide 29 punten bij elkaar voor de regerend NBA-kampioen. Joel Embiid kwam tot maar liefst 46 punten namens de 'Sixers', maar hij kon de derde zege op rij van de Warriors niet voorkomen.

Meer uit Sport

Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

2 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

4 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

4 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

7 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

8 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

8 uur geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

8 uur geleden