Basketballers Mavericks bezorgen Lakers derde nederlaag op rij
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Dallas Mavericks hebben Los Angeles Lakers de derde nederlaag op rij bezorgd in de NBA. Het werd in LA, mede dankzij 25 punten van Luka Doncic, 109-104 voor de Mavericks. LeBron James was aan de zijde van de Lakers met 26 punten de topschutter van de avond.
Met nog 7 minuten te spelen keken de bezoekers tegen een 100-94-achterstand aan, maar ze kwamen tot elf opeenvolgende punten. De Lakers hadden juist in 12 minuten een achterstand van 21 punten ongedaan gemaakt.
De Lakers, die voor de zesde keer in zeven duels verloren, werden na afloop toegejuicht vanwege hun mentale weerbaarheid. Twee dagen geleden werden ze na de nederlaag tegen New Orleans Pelicans (123-95) nog uitgefloten.
De Mavericks staan vijfde in de Western Conference, de Lakers glijden steeds verder af en staan nu negende. In 2020 werden de Lakers nog kampioen van de NBA. Vorig jaar ging de titel naar Milwaukee Bucks.
Meer uit Sport
BRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.
43 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.
21 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.
23 uur geledenWOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."
1 dag geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiër James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.
1 dag geledenURAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
1 dag geleden