Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Lakers winnen eerste extra toernooi NBA

Basketballers Lakers winnen eerste extra toernooi NBA

LAS VEGAS (ANP/DPA) - De basketballers van Los Angeles Lakers hebben het nieuwe bekertoernooi van de Amerikaanse profcompetitie NBA gewonnen. In de finale waren de Lakers in Las Vegas te sterk voor Indiana Pacers. Mede dankzij topschutter Anthony Davis werd het 123-109, waarmee iedere speler van het winnende team zich verzekerde van een half miljoen dollar.

Het zogenoemde In-Season Tournament werd voor het eerst gehouden en was bedoeld om de eerste helft van het lange NBA-seizoen van wat meer spanning te voorzien. De dertig teams werden verdeeld over zes groepen, waarbij de duels ook meetelden voor de reguliere competitie, net als de kwart- en halve finales. De prestigieuze finale gold als een losse wedstrijd met veel show en een indrukwekkend prijzengeld.

Davis kwam tot 41 punten, waarvan 14 in het laatste kwart. Nadat de Pacers hun achterstand hadden verkleind tot 6 punten (99-105) maakte hij met 10 punten op rij aan alle twijfel een einde.

"Hij was dominant, een beetje zoals Shaquille O'Neal", maakte zijn medespeler LeBron James een vergelijking met de in de hal aanwezige voormalig superster O'Neal. James was zelf goed voor 24 punten. Bij de Pacers waren Tyrese Haliburton en Bennedict Mathurin met ieder 20 punten de topscorers.

Meer uit Sport

Venus Williams verliest van Spaanse Quevedo bij rentree op gravel

MADRID (ANP/AFP) - Tennisster Venus Williams heeft dinsdag bij haar rentree op gravel niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 45-jarige Amerikaanse verloor bij het Madrid Open van de 20-jarige Spaanse Kaitlin Quevedo. Het werd 6-2 6-4.

3 uur geleden
Schulting blijft langebaanschaatsen bij Team Essent

DEN BOSCH (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar contract bij Team Essent met twee jaar verlengd en vervolgt daarmee haar carrière in het langebaanschaatsen. De 28-jarige Groningse blijft tot medio 2028 verbonden aan de ploeg die onder leiding staat van Sven Kramer en Jac Orie.

13 uur geleden
Laureus Awards voor tennisser Alcaraz en tennisster Sabalenka

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft maandag tijdens een gala in Madrid voor het eerst de Laureus Award voor sportman van het jaar gekregen. De prijs voor sportvrouw van het jaar ging voor de eerste keer naar de Belarussische tennisster Aryna Sabalenka. De onderscheiding geldt als de Oscar van de sport. Er waren geen Nederlandse sporters genomineerd.

1 dag geleden
Tour de France Femmes 2027 krijgt voor het eerst ploegentijdrit

LONDEN (ANP) - De Tour de France Femmes krijgt in 2027 voor het eerst een ploegentijdrit. Dat maakte de organisatie maandag in Londen bekend bij de presentatie van de eerste drie etappes. In voorlopers van de huidige uitvoering van de Ronde van Frankrijk bij de vrouwen werd wel al vaker een ploegentijdrit verreden.

1 dag geleden
Keniaan Korir wint marathon Boston in parcoursrecord, Nageeye 21e

BOSTON (ANP) - De Keniaan John Korir heeft voor het tweede jaar op rij de marathon van Boston gewonnen, een van de zeven majors. De 29-jarige atleet won de 130e editie van de 42,195 kilometer lange wedstrijd in een parcoursrecord van 2.01.52. Korir verpulverde het vijftien jaar oude parcoursrecord van de Keniaan Geoffrey Mutai met meer dan een minuut (2.03.02 in 2011).

1 dag geleden
Mercedes-baas Wolff wil geen vergelijking Antonelli met Senna

LONDEN (ANP/RTR) - Teambaas Toto Wolff van Mercedes is onder de indruk van de manier waarop Kimi Antonelli met de druk omgaat. De 19-jarige Italiaan won de laatste twee grands prix (China en Japan) in de Formule 1 en is de jongste leider ooit in het kampioenschap.

1 dag geleden
Schaatsster Tas debuteert als wielrenster in Waalse Pijl

HUY (ANP/BELGA) - De Belgische schaatsster Sandrine Tas (30) maakt woensdag haar WorldTour-debuut als wielrenster in de Waalse Pijl. Tas werd in februari op de Olympische Winterspelen van Milaan vierde op de 5000 meter schaatsen, op slechts 0,3 seconde van de Italiaanse olympisch kampioen Francesca Lollobrigida. Merel Conijn pakte het zilver op die afstand namens Nederland.

1 dag geleden