Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Lakers te sterk voor gehavende Timberwolves

Basketballers Lakers te sterk voor gehavende Timberwolves

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Met Anthony Davis als uitblinker heeft Los Angeles Lakers in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een 120-109-zege geboekt op Minnesota Timberwolves. Davis kwam tot 27 punten en maar liefst 25 rebounds. Met ook 29 punten van LeBron James viel er voor een gehavend Minnesota niets te halen in LA.

Davis haalde de geschiedenisboeken met ook nog 5 assists, 7 steals en 3 blocks. In de statistieken over de vijf bijgehouden onderdelen samen deed geen speler het in de NBA ooit beter.

Naz Reid en Anthony Edwards waren met ieder 25 punten de topschutters bij de Timberwolves, die Karl-Anthony Towns voor het derde duel op rij misten door een knieblessure. Ook Rudy Gobert (hamstring) en Kyle Anderson (schouder) ontbraken.

Eveneens in Los Angeles leden de Clippers een nederlaag tegen Milwaukee Bucks: 117-124. Damian Lillard was goed voor 35 punten voor de bezoekers, Giannis Antetokounmpo voegde er 34 aan toe.

Meer uit Sport

Pogacar was klaar voor aanvallen van Vingegaard

MONT VENTOUX (ANP) - Tadej Pogacar werd dinsdag op de Mont Ventoux enkele keren getest door Jonas Vingegaard, zijn rivaal in het klassement van de Tour de France. Maar de Sloveen van UAE Team Emirates leek nooit in de problemen te komen. "Het deed best zeer. Maar ik wist dat hij wat ging proberen en was er klaar voor", sprak de geletruidrager na de door de Fransman Valentin Paret-Peintre gewonnen rit op de 'Reus van de Provence'.

11 uur geleden
Paret-Peintre bezorgt geplaagde ploeg weer succes in Tour

MONT VENTOUX (ANP) - Dankzij Valentin Paret-Peintre klaarde dinsdag in de Tour de France de sfeer weer op bij wielerploeg Soudal Quick-Step. Het Belgische team verloor zaterdag zijn kopman Remco Evenepoel, die na een derde slechte dag afstapte. "Het was niet makkelijk, maar de knop moest om", vertelde de 24-jarige Fransman nadat hij op de Mont Ventoux zichzelf en zijn ploeg had beloond met de ritzege.

12 uur geleden
Fransman Paret-Peintre wint Tourrit op Mont Ventoux

MONT VENTOUX (ANP) - De Fransman Valentin Paret-Peintre heeft de zestiende etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit vanuit Montpellier die na een lange vlakke aanloop eindigde met de beklimming van de Mont Ventoux.

13 uur geleden
Voormalig baanwielrenster Ligtlee heeft borstkanker

EERBEEK (ANP) - Voormalig baanwielrenster Elis Ligtlee heeft borstkanker. Dat schrijft de 31-jarige olympisch kampioene, die in Rio de Janeiro goud won op de keirin, op Instagram.

16 uur geleden
Van de Zandschulp via Jarry naar tweede ronde Kitzbühel

KITZBÜHEL (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp staat in de tweede ronde van het ATP-toernooi in Kitzbühel. De 29-jarige Nederlander won op het Oostenrijkse gravel in drie sets van de Chileen Nicolás Jarry (29): 6-4 4-6 6-3. Hij speelt nu tegen de winnaar van de partij tussen de Argentijn Tomas Etcheverry en de Oostenrijker Filip Misolic.

17 uur geleden
Qatar stelt zich kandidaat voor Olympische Spelen van 2036

DOHA (ANP/AFP) - Qatar stelt zich kandidaat voor de organisatie van de Olympische Spelen van 2036. Dat melden de autoriteiten van de Golfstaat dinsdag.

17 uur geleden
Van Aert terug op berg waar mooie herinneringen liggen

MONTPELLIER (ANP) - Wout van Aert is de laatste winnaar van een rit in de Tour de France die over de Mont Ventoux voerde. De finish lag in 2021 niet op de top van de befaamde berg, die die dag wel twee keer moest worden beklommen. "Natuurlijk kijk ik uit naar deze rit", sprak de Belg van Visma - Lease a Bike voor de start van de zestiende etappe bij tv-zender Sporza. "Het is een mooie beklimming en ik heb er mooie herinneringen aan. Maar dat zegt niets over vandaag. Elke rit is anders."

18 uur geleden