Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Lakers stranden in eerste ronde play-offs NBA

Basketballers Lakers stranden in eerste ronde play-offs NBA

DENVER (ANP/AFP) - De play-offs in de NBA zijn voorbij voor de basketballers van Los Angeles Lakers. Titelverdediger Denver Nuggets, met Jamal Murray als uitblinker, versloeg de ploeg van LeBron James met 108-106 en kwam daarmee op een in de best-of-seven-serie niet meer in te halen 4-1-voorsprong.

Voor de 39-jarige James, die bezig was aan zijn 21e seizoen in Amerikaanse profcompetitie en in Denver 30 punten maakte, was het pas de tweede keer dat hij in de eerste ronde van de play-offs werd uitgeschakeld.

Murray blonk uit bij Denver. Hij was niet alleen goed voor 32 punten, maar met nog vier seconden te gaan was hij ook verantwoordelijk voor de beslissende score. Zijn ploeg neemt het in de tweede ronde op tegen Minnesota Timberwolves.

Andere uitslagen

Ook Oklahoma City Thunder bereikte de volgende ronde in de play-offs. De ploeg won met 97-89 bij New Orleans Pelicans. Het was de vierde zege voor Oklahoma waar Shai Gilgeous-Alexander en Jalen Williams met ieder 24 punten de topschutters waren. Tegenstander van Oklahoma wordt Los Angeles Clippers of Dallas Mavericks.

Boston Celtics won opnieuw bij Miami Heat (88-102) en kwam daardoor op een 3-1-voorsprong. Derrick White was daarbij goed voor 38 punten, een persoonlijk record. Een tegenvaller was het uitvallen van de Let Kristaps Porzingis met een kuitblessure.

Meer uit Sport

Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

45 minuten geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

2 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

3 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

4 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

5 uur geleden
Broers Van 't Wout hopen op groei shorttrack na succes op Spelen

DEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.

6 uur geleden
Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

9 uur geleden