Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Lakers stranden in eerste ronde play-offs NBA

Basketballers Lakers stranden in eerste ronde play-offs NBA

DENVER (ANP/AFP) - De play-offs in de NBA zijn voorbij voor de basketballers van Los Angeles Lakers. Titelverdediger Denver Nuggets, met Jamal Murray als uitblinker, versloeg de ploeg van LeBron James met 108-106 en kwam daarmee op een in de best-of-seven-serie niet meer in te halen 4-1-voorsprong.

Voor de 39-jarige James, die bezig was aan zijn 21e seizoen in Amerikaanse profcompetitie en in Denver 30 punten maakte, was het pas de tweede keer dat hij in de eerste ronde van de play-offs werd uitgeschakeld.

Murray blonk uit bij Denver. Hij was niet alleen goed voor 32 punten, maar met nog vier seconden te gaan was hij ook verantwoordelijk voor de beslissende score. Zijn ploeg neemt het in de tweede ronde op tegen Minnesota Timberwolves.

Andere uitslagen

Ook Oklahoma City Thunder bereikte de volgende ronde in de play-offs. De ploeg won met 97-89 bij New Orleans Pelicans. Het was de vierde zege voor Oklahoma waar Shai Gilgeous-Alexander en Jalen Williams met ieder 24 punten de topschutters waren. Tegenstander van Oklahoma wordt Los Angeles Clippers of Dallas Mavericks.

Boston Celtics won opnieuw bij Miami Heat (88-102) en kwam daardoor op een 3-1-voorsprong. Derrick White was daarbij goed voor 38 punten, een persoonlijk record. Een tegenvaller was het uitvallen van de Let Kristaps Porzingis met een kuitblessure.

Meer uit Sport

Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 uur geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

3 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

3 uur geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

4 uur geleden
Chapple vijfde in finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.

5 uur geleden
Visser wint weer een race en bereikt WK-finale 60 meter horden

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.

5 uur geleden
Motorcoureur Veijer in GP Brazilië achtste in Moto2

GOIÁS (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is als achtste geëindigd in de Grote Prijs van Brazilië in de Moto2. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo zag de zege op het Autódromo Internacional Ayrton Senna in Goiás gaan naar de Spanjaard Daniel Holgado. Met Daniel Muñoz als tweede en Manuel González als derde was het podium geheel Spaans.

5 uur geleden