Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Lakers op weg naar record in uitwedstrijden

Basketballers Lakers op weg naar record in uitwedstrijden

ATLANTA (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers zijn bezig aan een indrukwekkende reeks. De ploeg van vedette LeBron James boekte bij Atlanta Hawks de veertiende overwinning op rij in een uitwedstrijd: 96-101. De Lakers wonnen voor het laatst zoveel duels achter elkaars buitenshuis tijdens het seizoen 1971-1972, toen ze zestien uitwedstrijden achter elkaar in winst omzetten.

De ploeg uit LA verloor dit seizoen pas één uitwedstrijd, en dat was nog in de eigen hal ook. De Lakers delen het Staples Center met stadgenoot Los Angeles Clippers. De Clippers waren op papier de thuisspelende club toen ze eind oktober het nieuwe seizoen in de NBA startten met een zege op de Lakers (112-102). De ploeg van James verloor daarna alleen nog twee echte thuiswedstrijden.

James gooide tegen de Hawks 32 punten bij elkaar en pakte ook nog 13 rebounds. Anthony Davis kwam tot 27 punten en 13 rebounds. Met 24 zeges tegenover drie nederlagen staan de Lakers fier aan kop in het westen. In het oosten is Milwaukee Bucks ook bezig aan een imponerende serie. De Bucks hebben achttien wedstrijden op rij gewonnen.

Meer uit Sport

Bol loopt 400 meter horden bij Diamond League in Monaco

MONACO (ANP) - Femke Bol start op 11 juli op de 400 meter horden bij de Diamond League van Monaco. De atlete meldt zelf op Instagram dat ze terugkeert op het evenement waar ze in augustus 2020 voor de eerste keer haar opwachting in de Diamond League maakte. Ze eindigde toen als derde op de 400 meter.

4 uur geleden
Tennisser Zverev opnieuw onderuit tegen Cerúndolo in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev is op het tennistoernooi van Madrid voor het tweede jaar op rij uitgeschakeld door Francisco Cerúndolo. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de vierde ronde met 5-7 3-6 van de Argentijn.

12 uur geleden
Wielrenner Zijlaard vijfde in proloog Ronde Romandië

SAINT-IMIER (ANP/Belga) - Maikel Zijlaard heeft niet opnieuw de proloog van de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De 25-jarige wielrenner van Tudor Pro Cycling eindigde als vijfde in de korte individuele tijdrit met start en finish in Saint-Imier. De zege ging naar de 23-jarige Brit Samuel Watson van Ineos Grenadiers.

15 uur geleden
Giro d'Italia bewijst eer aan paus met slotrit door Vaticaanstad

MILAAN (ANP) - De Giro d'Italia bewijst in de laatste etappe in Rome eer aan de overleden paus Franciscus. De organisatie meldt dat de slotrit op 1 juni voor de eerste keer door Vaticaanstad gaat. Dat was al aangekondigd voor het overlijden van de paus op 21 april.

17 uur geleden
Del Grosso behoudt leiderstrui na derde plek in Ronde van Turkije

MARMARIS (ANP) - Tibor Del Grosso is er niet in geslaagd voor de tweede dag op rij een etappe in de Ronde van Turkije te winnen. De 21-jarige Nederlander van Alpecin - Deceuninck eindigde in de Turkse badplaats Marmaris na 176 kilometer als derde in de sprint, genoeg om zijn leiderstrui te behouden. De Rus Lev Gonov (25) was de snelste in de derde etappe, nipt voor de Belg Lander Loockx.

17 uur geleden
Tennistoernooi in Madrid na stroomstoring weer op gang

MADRID (ANP) - Op het gravel van La Caja Mágica in Madrid wordt sinds het middaguur weer getennist. Het tennistoernooi kwam maandag door de grote stroomstoring in Spanje plotseling stil te liggen. Hoewel de stroomvoorziening aan het einde van de dag weer geleidelijk beschikbaar was besloot de organisatie van het mannen- en vrouwentoernooi het dagprogramma te schrappen.

20 uur geleden
Tien nieuwe namen in nationale roeiselectie

AMSTERDAM (ANP) - Nederland is dit jaar met veertig atleten vertegenwoordigd in verschillende bootformaties bij nationale en internationale roeiwedstrijden. Daar zitten tien nieuwe namen tussen. Dat heeft de roeibond in een persbericht bekendgemaakt.

22 uur geleden