Basketballers Lakers dankzij James met gemak langs Warriors
SAN FRANCISCO (ANP) - LeBron James heeft met een triple-double een belangrijk aandeel gehad in de eenvoudige 128-97 zege van Los Angeles Lakers op Golden State Warriors. Voor James was het zijn vierde triple-double (oftewel het aantal punten, rebounds en assists alle drie in de dubbele cijfers) van het NBA-seizoen.
James nam in Chase Center, de thuisbasis van de Warriors, 22 punten, 10 rebounds en 11 assists voor zijn rekening. Zijn ploeggenoot Montrezl Harrell was met 27 punten nog trefzekerder.
Het duel tussen James en Stephen Curry, die 27 punten maakte voor de thuisploeg, was geen moment spannend. Halverwege het duel was het 65-50 en in het laatste kwart vergrootten de Lakers de marge van 20 naar 31.
Giannis Antetokounmpo bezorgde zijn ploeg Milwaukee Bucks de vierde zege op een rij. Dankzij de derde triple-double op een rij van de 26-jarige Antetokounmpo werd het 133-122 tegen Washington Wizards. De Griek was goed voor 31 punten, 15 rebounds en 10 assists. Twee dagen geleden tekende hij nog voor een triple-double met 33 punten.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is bij zijn debuut op de Olympische Spelen in de tweemansbob als tiende geëindigd. De 26-jarige Noord-Hollander kwam na vier runs in het Cortina Sliding Centre tot een totaaltijd van 3.43,32. Daarmee was hij 3,62 seconden langzamer dan de Duitse winnaar Johannes Lochner.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.
3 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.
4 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.
5 uur geleden