Basketballers Lakers boeken zege na kritiek van vedette James
LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft Los Angeles Lakers hoogstpersoonlijk bij de hand genomen en een einde gemaakt aan een reeks van vier nederlagen. De 39-jarige basketbalvedette loodste zijn ploeg met 25 punten, 8 rebounds en 7 assists langs stadsrivaal Los Angeles Clippers: 106-103.
James had zijn ploeg na de vorige nederlaag bekritiseerd over de speelstijl en gaf in het duel met de Clippers het goede voorbeeld. Anthony Davis kwam tot 22 punten voor de Lakers, die op een tegenvallende tiende plaats staan in de western conference.
Minnesota Timberwolves, de koploper in de westelijke divisie, ging onderuit tegen Dallas Mavericks met 115-108. Kyrie Irving maakte 35 punten voor de winnende ploeg en Luka Doncic noteerde 34 punten. Regerend NBA-kampioen Denver Nuggets won met 131-114 van Detroit Pistons. Jamal Murrray was de topschutter bij de Nuggets met 37 punten.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
14 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
15 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechiƫ, die ziek is.
16 uur geleden