Basketballers Lakers boeken zege na kritiek van vedette James
LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft Los Angeles Lakers hoogstpersoonlijk bij de hand genomen en een einde gemaakt aan een reeks van vier nederlagen. De 39-jarige basketbalvedette loodste zijn ploeg met 25 punten, 8 rebounds en 7 assists langs stadsrivaal Los Angeles Clippers: 106-103.
James had zijn ploeg na de vorige nederlaag bekritiseerd over de speelstijl en gaf in het duel met de Clippers het goede voorbeeld. Anthony Davis kwam tot 22 punten voor de Lakers, die op een tegenvallende tiende plaats staan in de western conference.
Minnesota Timberwolves, de koploper in de westelijke divisie, ging onderuit tegen Dallas Mavericks met 115-108. Kyrie Irving maakte 35 punten voor de winnende ploeg en Luka Doncic noteerde 34 punten. Regerend NBA-kampioen Denver Nuggets won met 131-114 van Detroit Pistons. Jamal Murrray was de topschutter bij de Nuggets met 37 punten.
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
4 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
21 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
2 dagen geleden