Basketballers LA Lakers behalen belangrijke zege in NBA
TORONTO (ANP) - De basketballers van de Los Angeles Lakers hebben in de NBA een kostbare overwinning behaald. De recordkampioen won na verlenging van de Toronto Raptors met 128-123. Daarmee behoudt LA Lakers in de stand van de Western Conference een voorsprong op de New Orleans Pelicans, die met 124-91 te sterk waren voor San Antonio Spurs. De Lakers staan negende, wat aan het einde van de reguliere competitie genoeg zou zijn voor deelname aan de play-offs.
LeBron James was met 36 punten de meest trefzekere speler aan de kant van de Lakers. Russell Westbrook had ook een groot aandeel in de zege. Hij zorgde in de slotseconde voor de gelijkmaker, waardoor een verlenging nodig was.
Bovenin de stand van de Western Conference behaalden de basketballers van Phoenix Suns hun 57e zege van het seizoen. Dat gebeurde tegen de Chicago Bulls: 129-102.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
2 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
11 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
13 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
16 uur geledenVERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.
18 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.
18 uur geleden