Basketballers LA Clippers maken geen fout in strijd om play-offs
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Clippers hebben in de strijd om een plek in de play-offs geen fout gemaakt. De Clippers wonnen zaterdagavond voor eigen publiek met 136-125 van Portland Trail Blazers en behielden daardoor de vijfde plaats in het westen. Zondag is de laatste speeldag in de reguliere competitie van de NBA.
De Clippers nemen het dan op tegen Phoenix Suns, dat zich als nummer 4 in het westen al heeft verzekerd van deelname aan de play-offs. Als de club uit LA wint, treft het de Suns over een paar dagen ook in de eerste ronde van de play-offs. Zowel LA Clippers als titelverdediger Golden State Warriors - dat op de zesde plaats staat - heeft 43 wedstrijden gewonnen en er 38 verloren. Los Angeles Lakers en New Orleans Pelicans staan daar vlak achter met 42 zeges en 39 nederlagen.
De eerste zes clubs in de eindstand gaan rechtstreeks de play-offs, de nummers 7 tot en met 10 strijden komende week in een zogeheten play-in om de laatste twee plekken in de play-offs. In het oosten is al bekend welke zes clubs zich rechtstreeks plaatsen en welke vier ploegen nog kans maken via de play-in.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.
9 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Gerben de Knegt heeft zoals verwacht Mathieu van der Poel geselecteerd voor de wereldbekers veldrijden in Antwerpen en Koksijde van komend weekend. De regerend wereldkampioen maakte zondag zijn rentree in de cross met winst in Namen. Hij treft zaterdag voor het eerst dit seizoen zijn Belgische rivaal Wout van Aert.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Bondscoach Staffan Olsson van de Nederlandse handballers heeft voor het EK van volgende maand een selectie samengesteld met talenten en ervaren krachten. "De combinatie van spelers die hun sporen al hebben verdiend en jonge mannen die zich willen bewijzen, maakt dit een interessante selectie", zei de Zweed.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Noorse handbalsters zijn voor de vijfde keer wereldkampioen geworden. De Scandinavische ploeg won in een volgepakt Ahoy in Rotterdam de finale van Duitsland met 23-20. De wedstrijd ging gelijk op en was spannend tot de slotfase, toen Noorwegen dankzij twee treffers van Malin Aune drie doelpunten voorsprong nam. Henny Reistad was de Noorse troef in de tweede helft met vijf treffers.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.
1 dag geleden