Basketballers Knicks verkleinen achterstand na zege op Pacers
NEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks mogen blijven hopen op een finaleplaats in de Amerikaanse profcompetitie NBA. De tweevoudig kampioen won in New York de vijfde wedstrijd tegen Indiana Pacers in de play-offs van de Eastern Conference met 111-94. De formatie uit Indianapolis heeft nog wel een 3-2-voorsprong in de best-of-seven serie.
Jalen Brunson tekende voor 32 punten namens de Knicks. Karl-Anthony Towns kwam ondanks een knieblessure tot 24 punten. De zesde wedstrijd staat zaterdagavond (lokale tijd) in Indianapolis op het programma.
De winnaar van de serie tussen de Knicks en de Pacers treft Oklahoma City Thunder in de finale. Het team uit Oklahoma was woensdagavond met 124-94 te sterk voor Minnesota Timberwolves, waarmee de stand in de serie op 4-1 kwam.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
47 minuten geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
1 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
4 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden