Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Knicks ondanks 57 punten Randle onderuit in NBA

Basketballers Knicks ondanks 57 punten Randle onderuit in NBA

NEW YORK (ANP) - De basketballers van New York Knicks hebben ondanks maar liefst 57 punten van Julius Randle een nederlaag moeten incasseren in de NBA. De Knicks gingen in het eigen Madison Square Garden onderuit tegen Minnesota Timberwolves: 134-140. Bij de Timberwolves blonk Taurean Prince uit door acht driepunters te maken. Prince legde acht keer aan voor een driepunter en haalde een 100 procent-score.

De 28-jarige Amerikaan werd daarmee de zevende speler in de NBA die minimaal acht driepunters maakte in een wedstrijd zonder te missen. Alleen Ben Gordon (twee keer) en Latrell Sprewell lukte het ooit om negen keer raak te schieten van buiten de driepuntslijn zonder misser.

Met nog iets meer dan 2 minuten op de klok stond er 131-131 op het scorebord in New York. Dankzij de achtste driepunter van Prince en een lay-up van hem 10 seconden voor tijd trokken de Timberwolves het duel naar zich toe. De 57 punten van Randle, een persoonlijk record in de NBA, bleken niet voldoende voor de Knicks om te winnen.

Stephen Curry en Klay Thompson hielden Golden State Warriors op koers voor een plek in de play-offs. De twee sterren namen tegen Houston Rockets bijna de helft van de productie voor hun rekening: 121-108. Curry maakte 30 punten, Thompson 29.

Meer uit Sport

Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

44 minuten geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

12 uur geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

16 uur geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

22 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

1 dag geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

1 dag geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

1 dag geleden