
Basketballers Jazz blijven maar winnen in NBA
SALT LAKE CITY (ANP) - De basketballers van Utah Jazz zijn vooralsnog dit seizoen de beste ploeg in de Amerikaanse NBA. Jazz won van Milwaukee Bucks met 129-115 en dat was zege nummer zeventien in achttien wedstrijden. De ploeg uit Salt Lake City leidt in de Eastern Conference. Rudy Gobert en Joe Ingles waren de topschutters bij Utah Jazz met ieder 27 punten. De Griek Giannis Antetokounmpo maakte 29 punten voor de Bucks en noteerde ook nog 15 rebounds.
Regerend kampioen Los Angeles Lakers bleef in het spoor van Utah Jazz door met 115-105 te winnen van Memphis Grizzlies. Anthony Davis, hersteld van een pijnlijke achillespees, was topscorer bij de Lakers met 35 punten. LeBron James produceerde 28 punten.
Dallas Mavericks won van New Orleans Pelicans in een puntrijke wedstrijd: 143-130. Luka Doncic was bijzonder productief voor de Mavericks met 46 punten. Zijn teamgenoot Kristaps Porzingis noteerde er 36. Bij de Pelicans was Zion Williamson de beste schutter met 36 punten.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore hun laatste poulewedstrijd met 13-7 gewonnen van China. Met de zege plaatste de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis zich voor een duel in de tussenronde met Nieuw-Zeeland.
8 uur geledenTOULOUSE (ANP/RTR) - Met de Schot Oscar Onley heeft de Nederlandse ploeg Picnic PostNL een renner in dienst die de komende jaren een hoofdrol hoopt te vertolken in de Tour de France. "Een plek bij de eerste vijf in het eindklassement zou heel bijzonder zijn", vertelde de talentvolle klimmer op de rustdag van de Tour de France in Toulouse. "Ik denk dat dat het doel gaat worden de komende jaren." Onley ligt nog twee jaar vast bij het team van Iwan Spekenbrink.
8 uur geledenTOULOUSE (ANP/BELGA) - Jasper Philipsen koestert geen wrok tegenover Bryan Coquard, de Franse renner die de val van de Belgische sprinter veroorzaakte in de derde etappe van de Tour de France. "Het was een koersincident. Het had niet mogen gebeuren, maar hij kon er ook niets aan doen. Ik verwijt hem niets", zei Philipsen, die breuken opliep en moest opgeven, in een digitaal persgesprek op de rustdag van de Tour.
8 uur geledenGENT (ANP) - Voormalig olympisch kampioene Nina Derwael beëindigt haar turncarrière. De 25-jarige Belgische wil haar lichaam niet langer zwaar belasten.
10 uur geledenHAMBURG (ANP) - Arantxa Rus heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Hamburg bereikt. De nummer 119 van de wereldranglijst rekende in iets meer dan een uur af met Sada Nahimana uit Burundi: 6-2 6-1.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Olympisch kampioen Tamirat Tola staat op 19 oktober aan de start van de marathon van Amsterdam. Dat maakte de organisatie dinsdag bekend. De 33-jarige Ethiopiër won eerder in 2021 de wedstrijd in de hoofdstad in een tijd van 2.03.39, wat nog altijd een parcoursrecord en zijn persoonlijk record is.
11 uur geledenBODEGRAVEN (ANP) - Zwemster Tes Schouten is op de weg terug na gezondheidsklachten. De 24-jarige wereldkampioene op de 200 meter schoolslag kreeg na de Olympische Spelen van Parijs, waar ze brons veroverde, last van grote vermoeidheid, pijn en zwellingen aan de linkerkant van haar gezicht en later ook uitvalsverschijnselen aan de linkerkant van haar lichaam.
14 uur geleden