Basketballers Jazz blijven maar winnen in NBA
SALT LAKE CITY (ANP) - De basketballers van Utah Jazz zijn vooralsnog dit seizoen de beste ploeg in de Amerikaanse NBA. Jazz won van Milwaukee Bucks met 129-115 en dat was zege nummer zeventien in achttien wedstrijden. De ploeg uit Salt Lake City leidt in de Eastern Conference. Rudy Gobert en Joe Ingles waren de topschutters bij Utah Jazz met ieder 27 punten. De Griek Giannis Antetokounmpo maakte 29 punten voor de Bucks en noteerde ook nog 15 rebounds.
Regerend kampioen Los Angeles Lakers bleef in het spoor van Utah Jazz door met 115-105 te winnen van Memphis Grizzlies. Anthony Davis, hersteld van een pijnlijke achillespees, was topscorer bij de Lakers met 35 punten. LeBron James produceerde 28 punten.
Dallas Mavericks won van New Orleans Pelicans in een puntrijke wedstrijd: 143-130. Luka Doncic was bijzonder productief voor de Mavericks met 46 punten. Zijn teamgenoot Kristaps Porzingis noteerde er 36. Bij de Pelicans was Zion Williamson de beste schutter met 36 punten.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
1 uur geledenMONACO (ANP/RTR) - De Canadese topzwemster Penny Oleksiak is voor twee jaar geschorst. De olympisch kampioene op de 100 meter vrije slag van 2016 ging drie keer in een periode van twaalf maanden in de fout met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) dinsdag.
15 uur geledenROEHAMPTON (ANP) - De Nederlandse tennissers sluiten het jaar af als nummer 6 van de wereld. Dat is twee plaatsen lager dan in 2024, toen het Davis Cup-team onder leiding van Paul Haarhuis voor het eerst de finale haalde.
20 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Drievoudig olympisch turnkampioen Max Whitlock pakt zijn topsportcarrière weer op. De 32-jarige Brit richt zich op deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles, heeft hij aangekondigd.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - NOC*NSF stapt per 1 januari over op een nieuw bestuursmodel. De aangesloten sportbonden gingen tijdens de algemene ledenvergadering op Papendal massaal akkoord met de vorming van een raad van toezicht (rvt) die in de plaats komt van het bestuur. Bestuursvoorzitter Anneke van Zanen-Nieberg neemt die taak ook in de rvt op zich.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Harrie Lavreysen is uitgeroepen tot wielrenner van het jaar. Dat gebeurde maandag tijdens het Wielergala in Utrecht. De meervoudig wereldkampioen baanwielrennen was zelf niet aanwezig om de bijbehorende Gerrit Schulte Trofee in ontvangst te nemen.
1 dag geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Mick Schumacher gaat in 2026 racen in de IndyCar Series. De zoon van racelegende Michael Schumacher heeft getekend bij Rahal Letterman Lanigan Racing (RLL), zo heeft het Amerikaanse team maandag bekendgemaakt.
1 dag geleden