Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Houston Rockets starten met verlies in verlenging

Basketballers Houston Rockets starten met verlies in verlenging

PORTLAND (ANP) - Drie dagen later dan de bedoeling was, zijn ook de basketballers van Houston Rockets begonnen aan het nieuwe seizoen in de NBA. De Rockets, die eerder in de week vanwege een aantal coronabesmettingen binnen de selectie niet konden aantreden tegen Oklahoma City Thunder, gingen in een spectaculair duel onderuit bij Portland Trail Blazers: 128-126.

De beslissing viel pas in de verlenging. Na de reguliere speeltijd was de stand 113-113. In de extra tijd kwamen de Rockets 15 seconden voor tijd op een voorsprong van 126-125 door een rake driepunter van James Harden. Met nog 6,3 seconden op de klok gooide CJ McCollum echter voor de negende keer in de wedstrijd een driepunter raak voor de Trail Blazers, die daardoor de winst naar zich toetrokken.

McCollum was met 44 punten de beste schutter bij de thuisclub, Harden maakte evenveel punten voor de Rockets. Damian Lillard droeg 32 punten bij aan de zege van de Trail Blazers.

Boete

Harden, de vedette van de ploeg uit Houston, kreeg eerder in de week een boete van 50.000 dollar (ruim 40.000 euro) omdat hij de coronaregels had overtreden. De 31-jarige Amerikaan was zonder mondkapje op een drukbezocht feestje gesignaleerd, zo bleek uit videobeelden. Volgens Amerikaanse media had Harden een nachtclub bezocht, maar zelf beweerde hij dat het om een feestje van zijn vriendin ging.

Cleveland Cavaliers zette ook de tweede wedstrijd van het seizoen in winst om, al had het daar tegen Detroit Pistons wel een dubbele verlenging voor nodig: 128-119. San Antonio Spurs versloeg Toronto Raptors, de NBA-kampioen van 2019, met 119-114. DeMar DeRozan was tegen zijn oude club de topschutter bij de Spurs met 27 punten.

Meer uit Sport

Wielrenster Le Court wint vijfde etappe in Tour en herovert geel

GUÉRET (ANP) - Kimberley Le Court heeft de vijfde etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De 29-jarige op Mauritius geboren renster van AG Insurance - Soudal was de beste in de sprint van een kleine groep met de meeste klassementsfavorieten, voor Demi Vollering en Anna van der Breggen.

7 uur geleden
Olympische zwemheld Marchand verbetert 14 jaar oud record op WK

SINGAPORE (ANP/DPA) - De Franse zwemmer Léon Marchand heeft bij de WK in Singapore het wereldrecord op de 200 meter wisselslag verbeterd. Dat deed de winnaar van vier gouden medailles op de Olympische Spelen van Parijs in de halve finales.

10 uur geleden
Na olympische titel ook wereldtitel voor zwemster O'Callaghan

SINGAPORE (ANP) - De Australische Mollie O'Callaghan heeft in Singapore de wereldtitel op de 200 meter vrije slag veroverd. Met een tijd van 1.53,48 hield de olympisch kampioene de Chinese Li Bingjie en de Amerikaanse Claire Weinstein, de snelste in de halve finales, achter zich.

11 uur geleden
Kruijswijk fietst jaar langer voor Visma - Lease a Bike

DEN BOSCH (ANP) - Na Wilco Kelderman heeft ook Steven Kruijswijk zijn contract bij wielerploeg Visma - Lease a Bike verlengd. Kelderman tekende onlangs voor twee jaar bij, de 38-jarige Kruijswijk komt in ieder geval ook volgend jaar uit voor het team waarvoor hij sinds 2010 rijdt.

14 uur geleden
Tennisster Lamens bereikt derde ronde in Montreal

MONTREAL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de derde ronde bereikt van het hoogaangeschreven toernooi van Montreal. De nummer 64 van de wereld won in Canada in drie sets van de Braziliaanse Beatriz Haddad Maia, die 53 plaatsen hoger staat. De setstanden waren 6-2 1-6 6-3.

16 uur geleden
Gemengde estafettezwemmers op WK met tweede tijd naar finale

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse gemengde estafetteploeg heeft zich bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore met de tweede tijd geplaatst voor de finale van de 4x100 meter wissel. Maaike de Waard, Caspar Corbeau, Nyls Korstanje en Milou van Wijk kwamen tot een gezamenlijke tijd van 3.42,56. Alleen de Italiaanse estafetteploeg was sneller: 3.42,19.

17 uur geleden
Wielrenster Van Dijk stopt na dit seizoen

CHAUVIGNY (ANP) - Ellen van Dijk beëindigt haar carrière na dit seizoen. Dat maakte de 38-jarige wielrenster van Lidl-Trek bekend in het tv-programma De Avondetappe van de NOS.

1 dag geleden