Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Hornets verpesten terugkeer Irving in New York

Basketballers Hornets verpesten terugkeer Irving in New York

NEW YORK (ANP) - De basketballers van Charlotte Hornets hebben de terugkeer van Kyrie Irving in een thuiswedstrijd voor Brooklyn Nets verpest. De Hornets waren in New York met 119-100 te sterk voor de Nets, waar de ongevaccineerde Irving (30) weer in actie kon komen wegens versoepelde coronamaatregelen.

De autoriteiten in New York versoepelden donderdag de coronamaatregelen. Burgemeester Eric Adams maakte bekend dat de regels die het ongevaccineerde atleten verbiedt om wedstrijden te spelen voor de teams in New York worden geschrapt. Ongevaccineerde spelers van de bezoekende teams mochten de afgelopen periode wel spelen in New York. "Door de bestaande uitzondering te verruimen, zorgen we ervoor dat de regels voor iedereen gelijk zijn, ongeacht waar ze vandaan komen", aldus de burgemeester.

De toegejuichte Irving kwam tegen de Hornets tot 16 punten, zijn ploeggenoot Kevin Durant nam 27 punten voor zijn rekening. LaMelo Ball was aan de zijde van de Hornets de topschutter van de avond. Hij was goed voor 33 punten.

Voor Irving, die sinds juni 2021 niet meer in Brooklyn speelde, was het pas zijn 22e wedstrijd van het seizoen. In de 21 gespeelde uitduels van het seizoen kwam hij gemiddeld tot 27,1 punten per wedstrijd.

De Hornets en de Nets zijn de nummers 7 en 8 van de Eastern Conference. Beide ploegen hebben een winstpercentage van 52 procent.

Meer uit Sport

Basketballer Doncic mist slot reguliere competitie met blessure

LOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.

6 uur geleden
Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 dag geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

1 dag geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

1 dag geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

2 dagen geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

2 dagen geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

2 dagen geleden