Basketballers Denver Nuggets plaatsen zich voor play-offs NBA
DETROIT (ANP) - Denver Nuggets heeft zich verzekerd van een plaats in de play-offs van de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. De koploper in de Western Conference versloeg Detroit Pistons met 119-100.
Denver staat bovenaan in de westelijke divisie met 47 overwinningen tegen 23 nederlagen. Sacramento Kings volgt met 42 zeges en 27 nederlagen.
De Nuggets konden wel weer een overwinning gebruiken, nadat de laatste vier wedstrijden in een nederlaag waren geëindigd. Mede dankzij de Servische sterspeler Nikola Jokic werd de negatieve reeks gestopt. De tweevoudig speler van het jaar tekende voor 30 punten, 10 rebounds en 9 assists.
Kentavious Caldwell-Pope voegde 20 punten toe aan het totaal, terwijl Jamal Murray goed was voor 19 punten. Rodney McGruder noteerde 20 punten namens de Pistons, die nu dertien van de laatste veertien wedstrijden hebben verloren.
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
8 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
11 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
13 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
18 uur geleden