Basketballers Clippers boeken vijfde zege op een rij in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Clippers hebben ten koste van Philadelphia 76ers de vijfde opeenvolgende zege geboekt. Mede dankzij 28 punten van Kawhi Leonard werd het 122-112 voor de Clippers. De Sixers, die ook de vier voorgaande duels hadden gewonnen, zijn koploper in de Eastern Conference.
De Clippers zijn bezig aan een sterke reeks, waar stadgenoot Los Angeles Lakers het momenteel juist moeilijk heeft na het wegvallen van LeBron James. De sterspeler liep vorige week een enkelblessure op en is voorlopig uitgeschakeld.
Bij de Clippers nam Paul George 24 punten, 9 rebounds en 9 assists voor zijn rekening. Tobias Harris was met 29 punten de topschutter van de avond, maar zijn bijdrage hielp de Sixers niet.
Het duel betekende een terugkeer van coach Doc Rivers van de Sixers, die de afgelopen jaren bij de Clippers werkte.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
14 minuten geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
18 minuten geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
1 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters zijn er bij het WK in Warschau niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale. In de halve eindstrijd was Australië met 16-14 te sterk. Voor Oranje wacht nu de strijd om het brons.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Kimi Antonelli heeft in de Formule 1 voor het eerst in zijn carrière de Grote Prijs van Monaco gewonnen. Max Verstappen viel in de eerste ronde uit, nadat hij zijn Red Bull eerst niet van de startpositie kreeg. Voor Verstappen is het de tweede uitvalbeurt dit seizoen.
2 uur geledenSALUZZO (ANP) - Wielrenster Demi Vollering heeft de Giro d'Italia op haar naam geschreven. De 29-jarige Nederlandse van FDJ United - SUEZ maakte in de slotetappe haar achterstand van 49 seconden op klassementsleidster Anna van der Breggen goed.
2 uur geleden