Basketballers City Thunder pas in extra tijd langs Raptors
OKLAHOMA (ANP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een moeizame overwinning geboekt op Toronto Raptors. De koploper in de westelijke divisie was pas na twee verlengingen de baas over de NBA-kampioen van 2019: 135-127.
Oklahoma had daarvoor in de reguliere speeltijd een achterstand van 23 punten moeten goedmaken. Dat deed de ploeg, die de koppositie deelt met Minnesota Timberwolves, mede dankzij Shai Gilgeous-Alexander die uitkwam op 23 punten en een persoonlijk record van 14 assists. De topschutter van zijn ploeg was Josh Giddey met 24 punten. Het betekende de derde opeenvolgende overwinning voor Oklahoma, de achtste in de laatste tien wedstrijden. Toronto daarentegen verkeert enigszins in crisis met slechts één overwinning in de laatste acht duels.
Minnesota behaalde eveneens de 35e overwinning van het seizoen door Houston Rockets met 111-90 te verslaan. Anthony Edwards was de topscorer bij de thuisploeg met 32 punten.
Meer uit Sport
OEIRAS (ANP) - De Nederlandse tennissters hebben degradatie uit groep 1 van de Europees-Afrikaanse zone in de Billie Jean King Cup voorkomen. Het team van captain Kiki Bertens won in het Portugese Oeiras met 2-0 van Noorwegen.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.
8 uur geledenEIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.
10 uur geledenMONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.
12 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
16 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
20 uur geleden