Basketballers City Thunder pas in extra tijd langs Raptors
OKLAHOMA (ANP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een moeizame overwinning geboekt op Toronto Raptors. De koploper in de westelijke divisie was pas na twee verlengingen de baas over de NBA-kampioen van 2019: 135-127.
Oklahoma had daarvoor in de reguliere speeltijd een achterstand van 23 punten moeten goedmaken. Dat deed de ploeg, die de koppositie deelt met Minnesota Timberwolves, mede dankzij Shai Gilgeous-Alexander die uitkwam op 23 punten en een persoonlijk record van 14 assists. De topschutter van zijn ploeg was Josh Giddey met 24 punten. Het betekende de derde opeenvolgende overwinning voor Oklahoma, de achtste in de laatste tien wedstrijden. Toronto daarentegen verkeert enigszins in crisis met slechts één overwinning in de laatste acht duels.
Minnesota behaalde eveneens de 35e overwinning van het seizoen door Houston Rockets met 111-90 te verslaan. Anthony Edwards was de topscorer bij de thuisploeg met 32 punten.
Meer uit Sport
LAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
1 dag geleden