Basketballers City Thunder pas in extra tijd langs Raptors
OKLAHOMA (ANP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een moeizame overwinning geboekt op Toronto Raptors. De koploper in de westelijke divisie was pas na twee verlengingen de baas over de NBA-kampioen van 2019: 135-127.
Oklahoma had daarvoor in de reguliere speeltijd een achterstand van 23 punten moeten goedmaken. Dat deed de ploeg, die de koppositie deelt met Minnesota Timberwolves, mede dankzij Shai Gilgeous-Alexander die uitkwam op 23 punten en een persoonlijk record van 14 assists. De topschutter van zijn ploeg was Josh Giddey met 24 punten. Het betekende de derde opeenvolgende overwinning voor Oklahoma, de achtste in de laatste tien wedstrijden. Toronto daarentegen verkeert enigszins in crisis met slechts één overwinning in de laatste acht duels.
Minnesota behaalde eveneens de 35e overwinning van het seizoen door Houston Rockets met 111-90 te verslaan. Anthony Edwards was de topscorer bij de thuisploeg met 32 punten.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
21 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
1 dag geleden