Basketballers Chicago Bulls verslaan ook Boston Celtics
BOSTON (ANP) - De basketballers van Chicago Bulls blijven winnen in de NBA. De zesvoudig kampioen versloeg Boston Celtics met 128-114. De Bulls keken in Boston in de slotfase van het derde kwart tegen een achterstand van 19 punten aan, maar vierden na een indrukwekkende inhaalrace hun zesde zege van het seizoen. Ze verloren vooralsnog alleen van New York Knicks (103-104).
DeMar DeRozan was zoals zo vaak in de eerste weken van het seizoen de uitblinker bij Chicago Bulls. De 32-jarige Amerikaan kwam in Boston tot 37 punten. Zach LaVine droeg 26 punten bij aan de overwinning.
De ploeg uit Chicago staat aan kop in de oostelijke divisie, met één overwinning meer dan zes clubs. De Knicks, die ook sterk aan het seizoen zijn begonnen, incasseerden tegen Toronto Raptors hun tweede nederlaag (104-113). Zowel de Knicks als de Raptors staan op vijf zeges. Washington Wizards verloor bij Atlanta Hawks (118-111) en bleef op vijf overwinningen staan.
Meer uit Sport
TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
1 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
18 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
22 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geleden