Basketballers Celtics winnen na late achterstand in play-offs
BOSTON (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben ternauwernood een nederlaag in de openingswedstrijd van de finale van de play-offs van de Eastern Conference weten te voorkomen. Met nog minder dan twee minuten te gaan verdedigde Indiana Pacers een voorsprong van 5 punten bij de winnaar van de reguliere competitie. De thuisploeg maakte echter nog gelijk en was sterker in de extra tijd (133-128).
Met name Jayson Tatum was belangrijk in de 'overtime', met 10 punten. In totaal maakte de vedette 36 punten, het meeste van het veld. Ook Jrue Holiday was op dreef voor Boston, met 28 punten.
Het volgende duel in de best-of-seven serie tussen Celtics en de Pacers is donderdag opnieuw in Boston. De Celtics zijn samen met Los Angeles Lakers recordkampioen in de NBA. Na het verslaan van Indiana Pacers moet Boston ook nog afrekenen met de winnaar van de Western Conference voor een historische achttiende titel.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Atlete Jessica Schilder is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal gekozen tot Sportvrouw van het Jaar. De 26-jarige Volendamse veroverde op de WK atletiek in Tokio als eerste Nederlandse de wereldtitel bij het kogelstoten.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal voor de tweede keer op rij gekozen tot Sportman van het Jaar. De 28-jarige Brabander veroverde dit jaar voor de zevende keer op rij de wereldtitel op de sprint en werd de eerste baanwielrenner met vier gouden medailles op één WK.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft na zeven jaar afscheid genomen van zijn coach Juan Carlos Ferrero. Dat meldde de nummer 1 van de wereldranglijst woensdag op Instagram. De 22-jarige Spanjaard won onder meer zes grandslamtoernooien tijdens de samenwerking met zijn landgenoot.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.
1 dag geledenMAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.
1 dag geleden