Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Celtics opnieuw naar finale Eastern Conference

Basketballers Celtics opnieuw naar finale Eastern Conference

BOSTON (ANP) - De basketballers van Boston Celtics staan voor het derde jaar op rij in de finale van de play-offs van de Eastern Conference. De winnaar van de reguliere competitie won de halve finale tegen Cleveland Cavaliers met 4-1, na een beslissende 113-98-thuiszege op woensdag. Jayson Tatum was de topscorer aan de kant van de gedeeld recordkampioen, met 25 punten.

De Celtics nemen het voor een plek in de overkoepelende finale op tegen Indiana Pacers of New York Knicks. De club uit New York leidt de best-of-seven serie met 3-2.

Boston is met zeventien algehele titels samen met Los Angeles Lakers recordhouder in de NBA. Afgelopen seizoen verloor de club in de finale van de Eastern Conference van Miami Heat. Een jaar eerder werd de algehele finale wel bereikt, maar was Golden State Warriors te sterk. De laatste titel dateert van 2008.

Meer uit Sport

Topadviseur Marko: Verstappen blijft bij Red Bull

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP/DPA) - Helmut Marko verwacht dat Max Verstappen ook volgend seizoen nog voor Red Bull in de Formule 1 rijdt. "Dat kan ik wel bevestigen", zei de topadviseur van de viervoudig wereldkampioen bij de Duitse RTL.

9 uur geleden
Wiebes sprint naar zege in derde Tourrit, Vos herovert het geel

ANGERS (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft de derde etappe van de Tour de France Femmes op haar naam geschreven. De Europees kampioene van SD Worx - Protime was na 163,5 kilometer tussen La Gacilly en Angers de beste in de sprint van een kleine groep na een valpartij. Wiebes bleef landgenote Marianne Vos voor, die wel de gele trui heroverde.

13 uur geleden
Zwemster McIntosh grijpt tweede goud, 12-jarige Yu wordt vierde

SINGAPORE (ANP) - Zwemster Summer McIntosh heeft bij de WK op de langebaan haar tweede goud veroverd. De 18-jarige Canadese won de 200 meter wisselslag in 2.06,69.

16 uur geleden
Zwemmer Corbeau net naast WK-podium op 100 meter schoolslag

SINGAPORE (ANP) - Caspar Corbeau heeft bij de WK langebaanzwemmen in Singapore in de finale naast een medaille gegrepen op de 100 meter schoolslag. De 24-jarige Amerikaanse Nederlander eindigde met een tijd van 59,06 als vierde.

17 uur geleden
Van de Zandschulp na halve finale Kitzbühel terug in top 100

LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp behoort weer tot de honderd beste tennissers ter wereld. De 29-jarige Nederlander bereikte vorige week de halve finale in Kitzbühel in Oostenrijk en steeg op de mondiale ranking van de 103e naar de 87e plaats.

21 uur geleden
De Minaur overleeft matchpoints en wint toernooi in Washington

WASHINGTON (ANP) - Tennisser Alex De Minaur heeft na een spannende finale het ATP-toernooi van Washington op zijn naam geschreven. De als zevende geplaatste Australiër overleefde tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina drie matchpoints en won met 5-7 6-1 7-6 (3). De wedstrijd duurde 3 uur en 5 minuten.

22 uur geleden
Bondscoach Wiegman prolongeert met Engeland Europese titel

BASEL (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft met de Engelse voetbalsters de Europese titel geprolongeerd. In de finale in Basel werd wereldkampioen Spanje na strafschoppen verslagen (3-1). Die strafschoppenserie was nodig na een eindstand van 1-1.

1 dag geleden