Basketballers Celtics boeken 50e zege van het seizoen
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben hun vijftigste overwinning van dit seizoen geboekt. De ploeg won met 132-109 van Sacramento Kings. De Kings staan nu steviger op de tweede plek in de Eastern Conference. Jayson Tatum, vorige maand de meeste waardevolle speler in de All-Star Game, was goed voor 36 punten. Jaylen Brown voegde 27 punten aan het totaal toe.
Shai Gilgeous-Alexander was met Oklahoma City Thunder op dreef tegen zijn oude ploeg Los Angeles Clippers. In zijn voormalige thuishaven maakte hij 31 punten en leidde zijn ploeg naar een nipte zege, 101-100. Het was voor de Thunder de achtste overwinning in de laatste tien wedstrijden. Kawhi Leonard maakte 21 punten voor de Clippers. Paul George was goed voor 18 punten, maar moest voortijdig van het veld met een blessure.
Philadelphia 76ers heeft zich zonder te spelen verzekerd van deelname aan de play-offs. Cleveland Cavaliers versloeg Brooklyn Nets met 115-109 en 'hielp' de Sixers als nummer drie in de tussenstand aan een plek in de play-offs. Donovan Mitchell was topscorer bij de Cavaliers met 31 punten.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.
26 minuten geledenPERTH (ANP/AFP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft serieus overwogen zijn carrière te beëindigen vanwege heftige rugpijn. "Die pijn heeft me zes tot acht maanden achtervolgd. Na de US Open was de schrik het grootst; ik kon twee dagen niet lopen van de pijn", zei de 27-jarige Tsitsipas in aanloop naar de United Cup in het Australische Perth."Ik vroeg me af of ik ooit nog een wedstrijd zonder pijn zou kunnen spelen. Dan ga je nadenken over je toekomst."
31 minuten geledenLAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
1 dag geleden