Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Celtic declasseren Warriors in NBA: 140-88

Basketballers Celtic declasseren Warriors in NBA: 140-88

BOSTON (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben in de NBA Golden State Warriors gedeclasseerd. In de TD Garden in Boston werd het 140-88 voor de Celtics, die zodoende op overtuigende wijze hun elfde zege op een rij boekten.

Halverwege stonden al de pijnlijke cijfers 82-38 op het scorebord. Voor het eerst in de clubhistorie gingen de Celtics met een voorsprong van 44 punten rusten.

De Celtics verkeren in grote vorm. Ze zijn de eerste club in de NBA-geschiedenis die drie duels in hetzelfde seizoen met een verschil van minimaal 50 punten weten te winnen. Vorige maand werd het 136-86 tegen Brooklyn Nets en in november 155-104 tegen Indiana Pacers.

Topschutters

Jaylen Brown en Jayson Tatum hadden met respectievelijk 29 en 27 punten een belangrijk aandeel in de zege van de thuisploeg. Aan de zijde van de Warriors was Lester Quinones met 17 punten de topschutter. Beide ploegen speelden niet de hele wedstrijd met hun beste spelers.

De Celtics gaan aan de leiding in de Eastern Conference met 48 zeges en 12 nederlagen. De Warriors staan negende in het westen en moeten zich nog flink inzetten om de play-offs te halen.

Meer uit Sport

Richardson verslaat Lavreysen in finale sprint op EK baan

KONYA (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is er niet in geslaagd zijn Europese titel in het sprinttoernooi te prolongeren. De regerend olympisch en wereldkampioen verloor in het Turkse Konya in de finale van zijn Britse rivaal Matthew Richardson.

7 uur geleden
Winnares van olympische medaille polsstokspringen geschorst

TORONTO (ANP) - De Canadese polsstokspringster Alysha Newman is voorlopig geschorst. De winnares van het brons op de laatste Olympische Spelen in Parijs is afgelopen jaar driemaal in de fout gegaan met het doorgeven van haar verblijfplaatsen, de zogenoemde whereabouts. Dat meldde de Athletics Integrity Unit (AIU) woensdag.

7 uur geleden
Dorenbos pakt zilver op omnium bij EK baanwielrennen

KONYA (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya de zilveren medaille op het onderdeel omnium veroverd. De 25-jarige Castricummer moest in de meerkamp zijn meerdere erkennen in de Portugees Iúri Leitão, die hem op de puntenkoers te snel af was.

8 uur geleden
Stolz tevreden met snelle trainingsrit op 1500 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Jordan Stolz heeft enkele dagen voor de start van de Olympische Spelen in een trainingswedstrijd op de 1500 meter in het Milano Speed Skating Stadium een tijd van 1.44,26 geschaatst. De Amerikaanse topfavoriet ging niet voluit, maar schaatste als een van de weinigen met tempo door tot de finish en was blij met zijn tijd. "Ik denk dat het best een goede tijd is", reageerde de Amerikaan na afloop.

9 uur geleden
Directeur KNLTB wil gesprek met tennissers na kritiek Griekspoor

AMSTELVEEN (ANP) - Directeur Edu Jansing van de tennisbond KNLTB gaat in gesprek met een aantal topspelers. Dat heeft hij tegen het ANP gezegd naar aanleiding van kritiek die Tallon Griekspoor heeft geuit in de richting van de bond. Dat deed de nummer 1 van Nederland in gesprek met NU.nl waarin hij aankondigde zich voorlopig niet meer beschikbaar te stellen voor de Davis Cup.

9 uur geleden
Na Alcaraz meldt ook Zverev zich af voor tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Na Carlos Alcaraz heeft ook Alexander Zverev zich afgemeld voor de 53e editie van de ABN AMRO Open in Rotterdam. De 28-jarige Duitse tennisser kampt met een enkelblessure en heeft van zijn fysiotherapeut het advies gekregen rust te nemen.

9 uur geleden
Van de Wouw start niet in finale bij EK baan, Van der Peet vijfde

KONYA (ANP) - Hetty van de Wouw is zonder te rijden haar Europese titel op de tijdrit kwijtgeraakt. De 27-jarige Nederlandse meldde zich op de EK baanwielrennen in het Turkse Konya vlak voor de start van de tijdrit af. Het is onduidelijk wat de reden voor de afzegging is.

9 uur geleden