Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Celtic declasseren Warriors in NBA: 140-88

Basketballers Celtic declasseren Warriors in NBA: 140-88

BOSTON (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben in de NBA Golden State Warriors gedeclasseerd. In de TD Garden in Boston werd het 140-88 voor de Celtics, die zodoende op overtuigende wijze hun elfde zege op een rij boekten.

Halverwege stonden al de pijnlijke cijfers 82-38 op het scorebord. Voor het eerst in de clubhistorie gingen de Celtics met een voorsprong van 44 punten rusten.

De Celtics verkeren in grote vorm. Ze zijn de eerste club in de NBA-geschiedenis die drie duels in hetzelfde seizoen met een verschil van minimaal 50 punten weten te winnen. Vorige maand werd het 136-86 tegen Brooklyn Nets en in november 155-104 tegen Indiana Pacers.

Topschutters

Jaylen Brown en Jayson Tatum hadden met respectievelijk 29 en 27 punten een belangrijk aandeel in de zege van de thuisploeg. Aan de zijde van de Warriors was Lester Quinones met 17 punten de topschutter. Beide ploegen speelden niet de hele wedstrijd met hun beste spelers.

De Celtics gaan aan de leiding in de Eastern Conference met 48 zeges en 12 nederlagen. De Warriors staan negende in het westen en moeten zich nog flink inzetten om de play-offs te halen.

Meer uit Sport

Sabalenka voor vierde jaar op rij naar finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de vierde keer op rij de finale bereikt van de Australian Open. De nummer 1 van de plaatsingslijst uit Belarus won in de halve finale afgetekend in twee sets van de Oekraïense Elina Svitolina: 6-2 6-3. De partij in de Rod Laver Arena duurde niet langer dan 1 uur en 16 minuten.

1 uur geleden
Australian Open werkt aan privacy na klachten toptennissters

MELBOURNE (ANP/AFP) - De Australian Open heeft aanpassingen toegezegd om de privacy van de tennissers beter te bewaken. Dat zei toernooidirecteur Craig Tiley in reactie op de klachten van een aantal toptennissters over de camera's die overal alles vastleggen. "We willen naar de spelers luisteren, echt begrijpen wat hun behoeften en wensen zijn. Welke aanpassingen we ook moeten maken, die zullen we maken", zei hij op Tennis Channel.

2 uur geleden
Schaker Van Foreest houdt zicht op eerste plek in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft op het Tata Steel Chess Tournament remise gespeeld tegen de Oezbeek Javokhir Sindarov. Hij blijft door dat resultaat gedeeld tweede, samen met Sindarov en de Duitser Matthias Bluebaum, die woensdag van Anish Giri won.

16 uur geleden
Zwemmers Weertman en Kromowidjojo toegetreden tot Hall of Fame

NIEUWEGEIN (ANP) - Ferry Weertman en Ranomi Kromowidjojo zijn toegetreden tot de International Swimming Hall of Fame (ISHOF). Daarmee behoren de voormalige zwemmers tot een select gezelschap Nederlanders dat deze internationale erkenning ontvangt. Maarten van der Weijden, Monique Wildschut, Irene van der Laan en Judith van Berkel gingen hen voor.

17 uur geleden
Atlete Hassan in april weer van start in marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan (33) zal op 26 april van start gaan in de marathon van Londen. Hassan maakte in 2023 in Londen haar debuut op de marathon. Ondanks dat ze onderweg even moest stoppen vanwege kramp, wist ze haar eerste marathon meteen winnend af te sluiten.

18 uur geleden
Bokser Fury keert terug in de ring voor gevecht met Makhmudov

MANCHESTER (ANP/RTR) - De vorig jaar gestopte Britse bokser Tyson Fury keert opnieuw terug in de ring. De 37-jarige voormalige wereldkampioen zwaargewicht neemt het op 11 april op tegen de Rus Arslanbek Makhmudov.

18 uur geleden
WK beachvolleybal 2027 wil stadion op de Hofvijver in Den Haag

UTRECHT (ANP) - Het WK beachvolleybal van 2027 in Nederland vindt plaats op een aantal "iconische locaties" in de speelsteden Den Haag, Amsterdam, Apeldoorn en Rotterdam. Dat meldt volleybalbond Nevobo in een persbericht. De organisatie hoopt onder meer in Den Haag te spelen in een stadion op de Hofvijver, net als in 2015.

1 dag geleden