Basketballers Bucks annuleren 'kijkfeest' vanwege schietpartijen
MILWAUKEE (ANP/RTR/AFP) - Regerend NBA-kampioen Milwaukee Bucks heeft een zogenoemd kijkfeest voor de beslissende wedstrijd tegen de Boston Celtics afgeblazen. De basketbalclub heeft dat zaterdag besloten vanwege drie afzonderlijke schietincidenten in het centrum van Milwaukee waarbij vrijdag 21 gewonden vielen.
De schietpartijen waren in de buurt van het uitgaanscentrum van de stad waar duizenden fans bijeen waren om te zien hoe hun club de zesde partij in de tweede ronde van de play-offs in de NBA verloor. De Bucks zeggen het kijkfeest voor de beslissende zevende wedstrijd, die zondag in Bosten wordt gespeeld, te annuleren zodat de politie zich kan focussen op de onderzoeken naar de schietpartijen.
"De schietpartijen die vrijdagavond plaatsvonden in het centrum van Milwaukee waren afschuwelijk en we veroordelen dit verwoestende geweld", aldus de Bucks in een verklaring.
Meer uit Sport
KYIV (ANP/DPA) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de Orde van Vrijheid toegekend aan de skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj om diens standvastigheid tegenover het Internationaal Olympisch Comité (IOC).
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De finale van het kunstschaatsen bij de mannen op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina kende een dramatische ontknoping. De Amerikaanse topfavoriet Ilia Malinin bezweek in de vrije kür onder de druk en kwam enkele keren ten val. Hij zakte door een lage waardering van de jury van de eerste naar de achtste plaats.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.
7 uur geledenSAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."
8 uur geledenTORONTO (ANP) - De Amerikaanse basketballer Chris Paul heeft zijn professionele carrière afgesloten. Op Instagram meldt de 40-jarige point guard dat hij na 21 jaar stopt met spelen. Paul stond sinds vorige week na een ruil met de Los Angeles Clippers onder contract bij de Toronto Raptors, maar kwam niet in actie voor het Canadese team.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo komt zaterdag op de Olympische Spelen in Milaan in de dertiende rit van de 500 meter in actie tegen zijn Amerikaanse rivaal Jordan Stolz. Een rit later treft Sebas Diniz de Poolse Europese kampioen Damian Zurek. De Boo trof Stolz eerder op de Spelen ook al op de 1000 meter.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo op de negende positie in het medailleklassement. Langebaanschaatser Jorrit Bergsma eindigde vrijdag als derde op de 10.000 meter. Het betekende voor TeamNL de zevende medaille van deze Spelen en de eerste bronzen.
8 uur geleden