
Basketballers Boston Celtics verliezen ongeslagen status in NBA
MINNEAPOLIS (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben bij Minnesota Timberwolves voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de NBA verloren. Na verlenging werd het 114-109 in Minneapolis. Daarmee hebben nu alle teams in de hoogste basketbalcompetitie van de Verenigde Staten minstens één keer verloren.
Anthony Edwards was belangrijk voor de Timberwolves met een totaal van 38 punten. Na de reguliere speeltijd stond het 101-101. De 22-jarige Edwards hielp de thuisploeg vervolgens aan de overwinning door 6 punten op rij te maken. Bij de Celtics viel Jayson Tatum op met 32 punten, gevolgd door Jaylen Brown met 26 punten. Het was niet genoeg om in de zesde wedstrijd de eerste nederlaag te voorkomen.
Philadelphia 76ers breidde juist een sterke reeks uit naar vijf zeges op een rij. Mede dankzij 48 punten van vedette Joel Embiid won de ploeg in eigen stadion met 146-128 van Washington Wizards. Philadelphia 76ers verloor tot nu toe alleen de eerste competitiewedstrijd.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore hun laatste poulewedstrijd met 13-7 gewonnen van China. Met de zege plaatste de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis zich voor een duel in de tussenronde met Nieuw-Zeeland.
2 minuten geledenTOULOUSE (ANP/RTR) - Met de Schot Oscar Onley heeft de Nederlandse ploeg Picnic PostNL een renner in dienst die de komende jaren een hoofdrol hoopt te vertolken in de Tour de France. "Een plek bij de eerste vijf in het eindklassement zou heel bijzonder zijn", vertelde de talentvolle klimmer op de rustdag van de Tour de France in Toulouse. "Ik denk dat dat het doel gaat worden de komende jaren." Onley ligt nog twee jaar vast bij het team van Iwan Spekenbrink.
7 minuten geledenTOULOUSE (ANP/BELGA) - Jasper Philipsen koestert geen wrok tegenover Bryan Coquard, de Franse renner die de val van de Belgische sprinter veroorzaakte in de derde etappe van de Tour de France. "Het was een koersincident. Het had niet mogen gebeuren, maar hij kon er ook niets aan doen. Ik verwijt hem niets", zei Philipsen, die breuken opliep en moest opgeven, in een digitaal persgesprek op de rustdag van de Tour.
28 minuten geledenGENT (ANP) - Voormalig olympisch kampioene Nina Derwael beëindigt haar turncarrière. De 25-jarige Belgische wil haar lichaam niet langer zwaar belasten.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - Arantxa Rus heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Hamburg bereikt. De nummer 119 van de wereldranglijst rekende in iets meer dan een uur af met Sada Nahimana uit Burundi: 6-2 6-1.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Olympisch kampioen Tamirat Tola staat op 19 oktober aan de start van de marathon van Amsterdam. Dat maakte de organisatie dinsdag bekend. De 33-jarige Ethiopiër won eerder in 2021 de wedstrijd in de hoofdstad in een tijd van 2.03.39, wat nog altijd een parcoursrecord en zijn persoonlijk record is.
3 uur geledenBODEGRAVEN (ANP) - Zwemster Tes Schouten is op de weg terug na gezondheidsklachten. De 24-jarige wereldkampioene op de 200 meter schoolslag kreeg na de Olympische Spelen van Parijs, waar ze brons veroverde, last van grote vermoeidheid, pijn en zwellingen aan de linkerkant van haar gezicht en later ook uitvalsverschijnselen aan de linkerkant van haar lichaam.
6 uur geleden