Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Boston Celtics blijven winnen in NBA

Basketballers Boston Celtics blijven winnen in NBA

BOSTON (ANP) - Boston Celtics blijft winnen in eigen huis. De basketballers uit Boston waren met 125-117 te sterk voor Atlanta Hawks en gaan overtuigend aan de leiding in de Eastern Conference van de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Boston heeft 39 keer gewonnen en pas 12 keer verloren.

Kristaps Porzingis zorgde voor 31 punten bij Boston, Derrick White was goed voor 21 punten en Jayson Tatum maakte er 20. Bij de Hawks was Saddiq Bey topscorer met 25 punten, voor Trae Young (20), Jalen Johnson (19) en Onyeka Okongwu (19).

Donovan Mitchell maakte 40 punten in de zege van Cleveland Cavaliers bij Washington Wizards: 106-114. Het is de zevende overwinning op rij voor de Cavaliers, die met 33 zeges tweede staan achter Boston.

Philadelphia 76ers ging zonder sterspeler Joel Embiid onderuit tegen Golden State Warriors: 104-127. Andrew Wiggins was goed voor 21 punten, Stephen Curry slechts voor 9, maar het was toch voldoende voor de tweede uitzege op rij voor de Warriors. De 'Sixers' moeten Embiid, die afgelopen dinsdag werd geopereerd aan zijn linkerknie, zeker vier weken missen.

Meer uit Sport

Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

8 minuten geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.

9 minuten geleden
Tennisser Den Ouden wint bij debuut in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.

33 minuten geleden
Zwitserse skiër Von Allmen wint goud op de afdaling

BORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.

2 uur geleden
Schaatsster Sablikova meldt zich af voor 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland

2 uur geleden
Olympisch schaatskampioenen Kramer en Wüst openen TeamNL Huis

MILAAN (ANP) - Sven Kramer en Ireen Wüst hebben zaterdag het TeamNL Huis in Milaan geopend. De twee veelvoudig olympisch schaatskampioenen deden dat door voor Superstudio Più op een grote rode knop te drukken, waarna confetti de lucht in ging.

3 uur geleden
Bezoek aan Milaan bezorgt voorzitter NOC*NSF 'kriebels' voor 2030

MILAAN (ANP) - NOC*NSF-voorzitter Anneke van Zanen-Nieberg krijgt bij haar bezoek aan Milaan nog meer zin om een deel van de volgende Winterspelen in 2030 naar Nederland te halen. "Ja, dan krijg ik wel de kriebels", vertelt ze in gesprek met het ANP, kort voor de opening van het TeamNL Huis.

4 uur geleden