Basketballers Boston Celtics blijven winnen in NBA
BOSTON (ANP) - Boston Celtics blijft winnen in eigen huis. De basketballers uit Boston waren met 125-117 te sterk voor Atlanta Hawks en gaan overtuigend aan de leiding in de Eastern Conference van de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. Boston heeft 39 keer gewonnen en pas 12 keer verloren.
Kristaps Porzingis zorgde voor 31 punten bij Boston, Derrick White was goed voor 21 punten en Jayson Tatum maakte er 20. Bij de Hawks was Saddiq Bey topscorer met 25 punten, voor Trae Young (20), Jalen Johnson (19) en Onyeka Okongwu (19).
Donovan Mitchell maakte 40 punten in de zege van Cleveland Cavaliers bij Washington Wizards: 106-114. Het is de zevende overwinning op rij voor de Cavaliers, die met 33 zeges tweede staan achter Boston.
Philadelphia 76ers ging zonder sterspeler Joel Embiid onderuit tegen Golden State Warriors: 104-127. Andrew Wiggins was goed voor 21 punten, Stephen Curry slechts voor 9, maar het was toch voldoende voor de tweede uitzege op rij voor de Warriors. De 'Sixers' moeten Embiid, die afgelopen dinsdag werd geopereerd aan zijn linkerknie, zeker vier weken missen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
7 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
8 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechiƫ, die ziek is.
9 uur geleden