Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Atlanta Hawks nemen leiding in finale tegen Bucks

Basketballers Atlanta Hawks nemen leiding in finale tegen Bucks

MILWAUKEE (ANP) - De basketballers van Atlanta Hawks hebben de leiding genomen in de finale van de Eastern Conference in de NBA. De Hawks wonnen het eerste duel met Milwaukee Bucks in de best-of-sevenserie met 116-113. Trae Young gooide maar liefst 48 punten bij elkaar voor de ploeg uit Atlanta.

Onder aanvoering van de 22-jarige Young groeien de Hawks uit tot dé verrassing in de play-offs. De ploeg eindigde in de reguliere competitie als vijfde in de oostelijke divisie en schakelde met New York Knicks (vierde) en Philadelphia 76ers (eerste) al twee clubs uit die hoger eindigden. De Bucks werden derde in het reguliere seizoen en begonnen woensdagavond voor eigen publiek als favoriet aan de serie, maar de Griekse vedette Giannis Antetokounmpo en zijn teamgenoten moesten het in het eerste duel afleggen tegen Young en co. Khris Middleton probeerde in de slotseconden nog een verlenging af te dwingen, maar zijn poging voor een driepunter ketste af op de ring.

Antetokounmpo tekende voor 34 punten en 12 rebounds, Jrue Holiday zorgde voor 33 punten en 10 assists. "Het moet bij ons een stuk beter in de tweede wedstrijd", zei coach Mike Budenholzer van de Bucks. "Young is een geweldige speler en hij speelde fantastisch. Maar we hebben het gevoel dat wij beter kunnen dan dat we hebben laten zien."

Meer uit Sport

Herlings wint na lange tijd weer wedstrijd in MXGP

TEUTSCHENTHAL (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft voor het eerst sinds het najaar weer een wedstrijd in de MXGP op zijn naam geschreven. De 30-jarige Nederlander was de beste in Teutschenthal in Duitsland. Herlings eindigde in de eerste manche als tweede en hij won de tweede.

1 minuut geleden
Telstar keert na zege op Willem II na 47 jaar terug in Eredivisie

TILBURG (ANP) - Telstar keert na 47 jaar afwezigheid terug in de Eredivisie. De Noord-Hollanders stelden promotie veilig door in de finale van de play-offs bij Willem II te winnen: 1-3. Het eerste duel eindigde drie dagen eerder in 2-2.

2 uur geleden
Atlete Dokter tweede op meerkamp in Götzis

GÖTZIS (ANP) - Sofie Dokter is bij de meerkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede geëindigd. De 22-jarige Nederlandse noteerde op vijf van de zeven onderdelen een persoonlijk record en kwam uit op 6576 punten. Daarmee voldeed ze ook aan de WK-limiet. De WK zijn in september in Tokio.

2 uur geleden
PSG 'veroordeelt ten zeerste' geweld na finale Champions League

PARIJS (ANP/BELGA) - Paris Saint-Germain "veroordeelt ten zeerste" het geweld in Parijs en op andere plaatsen in Frankrijk na de finale van de Champions League. "Deze Europese titel zou een moment van collectieve vreugde moeten zijn en niet van onrust en chaos", aldus de club, die met 5-0 van Internazionale won, in een verklaring.

2 uur geleden
Renners in Giro ontvangen zegen van paus

ROME (ANP/DPA) - Het wielerpeloton in de Giro d'Italia is zondag met een pauselijke zegen begonnen aan de 21e en laatste etappe met start en finish in Rome. Paus Leo XIV begroette de renners voor de start. "Wielrennen is zo belangrijk. Dank voor alles wat jullie doen. Ik hoop dat jullie altijd je rol als voorbeeld voor anderen in gedachten houden. Jullie zijn hier altijd welkom", sprak de paus.

2 uur geleden
Kooij wint slotetappe in door ploeggenoot Yates gewonnen Giro

ROME (ANP) - Olav Kooij heeft de 21e en laatste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was de tweede ritzege voor de Zuid-Hollander van Visma - Lease a Bike. Kooij hield in de massasprint de Australiër Kaden Groves en de Italiaan Matteo Moschetti achter zich.

2 uur geleden
Piastri wint GP Spanje, Verstappen na tijdstraf tiende

BARCELONA (ANP) - De Australiër Oscar Piastri heeft in de Grote Prijs van Spanje in de Formule 1 zijn vijfde zege van het seizoen geboekt. De coureur van McLaren was vanaf poleposition gestart en hield zijn Britse teamgenoot Lando Norris en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) achter zich. Titelverdediger Max Verstappen passeerde de finish als vijfde, maar werd door een tijdstraf van tien seconden slechts tiende.

4 uur geleden