Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballers Atlanta Hawks nemen leiding in finale tegen Bucks

Basketballers Atlanta Hawks nemen leiding in finale tegen Bucks

MILWAUKEE (ANP) - De basketballers van Atlanta Hawks hebben de leiding genomen in de finale van de Eastern Conference in de NBA. De Hawks wonnen het eerste duel met Milwaukee Bucks in de best-of-sevenserie met 116-113. Trae Young gooide maar liefst 48 punten bij elkaar voor de ploeg uit Atlanta.

Onder aanvoering van de 22-jarige Young groeien de Hawks uit tot dé verrassing in de play-offs. De ploeg eindigde in de reguliere competitie als vijfde in de oostelijke divisie en schakelde met New York Knicks (vierde) en Philadelphia 76ers (eerste) al twee clubs uit die hoger eindigden. De Bucks werden derde in het reguliere seizoen en begonnen woensdagavond voor eigen publiek als favoriet aan de serie, maar de Griekse vedette Giannis Antetokounmpo en zijn teamgenoten moesten het in het eerste duel afleggen tegen Young en co. Khris Middleton probeerde in de slotseconden nog een verlenging af te dwingen, maar zijn poging voor een driepunter ketste af op de ring.

Antetokounmpo tekende voor 34 punten en 12 rebounds, Jrue Holiday zorgde voor 33 punten en 10 assists. "Het moet bij ons een stuk beter in de tweede wedstrijd", zei coach Mike Budenholzer van de Bucks. "Young is een geweldige speler en hij speelde fantastisch. Maar we hebben het gevoel dat wij beter kunnen dan dat we hebben laten zien."

Meer uit Sport

NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

2 uur geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

3 uur geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

7 uur geleden
Shorttrackbroers Van 't Wout gaan samenwerken met Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.

8 uur geleden
Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

12 uur geleden
Volleyballers Orion Stars landskampioen na derde zege op Lycurgus

DOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.

1 dag geleden
Magnier pakt tweede ritzege in Giro d'Italia, Groenewegen derde

SOFIA (ANP) - Paul Magnier heeft na de eerste ook de derde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Franse renner van Soudal Quick-Step was in de straten van de Bulgaarse hoofdstad Sofia de snelste in de massasprint, voor de Italiaan Jonathan Milan en Dylan Groenewegen. De Nederlander van Unibet Rose Rockets kwam in de laatste meters snel opzetten, maar kon zijn wiel net niet voor dat van de Fransman steken.

1 dag geleden