Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Westbrook evenaart record triple-double

Basketballer Westbrook evenaart record triple-double

WASHINGTON (ANP) - Basketballer Russell Westbrook heeft in de wedstrijd tussen Washington Wizards en Indiana Pacers in de Amerikaanse competitie NBA zijn 181e triple-double in zijn loopbaan gemaakt. Hij evenaarde hiermee het NBA-record van Oscar Robertson, die in de jaren 60 en 70 succesvol met triple-doubles was.

Westbrook kwam in de wedstrijd tot 33 punten, 19 rebounds en 15 assists. Met de Wizards won hij het duel van de Pacers na verlenging met 133-132. Bradley Beal was de topscorer bij de Wizards met vijftig punten.

Robertson maakte zijn triple-doubles tussen 1960 en 1974. Westbrook was blij met de evenaring van het record. "Dit is ongelooflijk. Ik ben ontzettend dankbaar en wil iedereen bedanken die mij heeft geholpen op deze reis."

Stephen Curry was met 49 punten op dreef bij Golden State Warriors. Hij leidde zijn ploeg hiermee naar de overwinning tegen Oklahoma City Thunder. De Warriors blijven hiermee in de race voor de achtste plek in de Western Conference, die recht geeft op deelname aan de play-in. Clubs kunnen zich via de play-in nog plaatsen voor de play-offs.

Meer uit Sport

Verstappen verrast met tweede plek in F1-kampioenschap

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.

3 uur geleden
Tennisser Alcaraz zonder te spelen naar kwartfinale in Parijs

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.

11 uur geleden
Alle 18.000 startbewijzen Marathon Rotterdam vergeven

ROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.

11 uur geleden
Voormalig wereldkampioen Formule 1 Alan Jones overleden

SYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.

17 uur geleden
Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

1 dag geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

1 dag geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

1 dag geleden