Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer Westbrook evenaart record triple-double

Basketballer Westbrook evenaart record triple-double

WASHINGTON (ANP) - Basketballer Russell Westbrook heeft in de wedstrijd tussen Washington Wizards en Indiana Pacers in de Amerikaanse competitie NBA zijn 181e triple-double in zijn loopbaan gemaakt. Hij evenaarde hiermee het NBA-record van Oscar Robertson, die in de jaren 60 en 70 succesvol met triple-doubles was.

Westbrook kwam in de wedstrijd tot 33 punten, 19 rebounds en 15 assists. Met de Wizards won hij het duel van de Pacers na verlenging met 133-132. Bradley Beal was de topscorer bij de Wizards met vijftig punten.

Robertson maakte zijn triple-doubles tussen 1960 en 1974. Westbrook was blij met de evenaring van het record. "Dit is ongelooflijk. Ik ben ontzettend dankbaar en wil iedereen bedanken die mij heeft geholpen op deze reis."

Stephen Curry was met 49 punten op dreef bij Golden State Warriors. Hij leidde zijn ploeg hiermee naar de overwinning tegen Oklahoma City Thunder. De Warriors blijven hiermee in de race voor de achtste plek in de Western Conference, die recht geeft op deelname aan de play-in. Clubs kunnen zich via de play-in nog plaatsen voor de play-offs.

Meer uit Sport

Zwemmer De Groot naar EK-finale op 50 meter schoolslag

SAINT-DENIS (ANP) - Koen de Groot heeft de EK-finale bereikt van de 50 meter schoolslag. De 22-jarige Limburger tikte in het Olympic Aquatic Centre van Parijs aan in 26,71. Daarmee werd hij in de halve finale tweede achter de Italiaan Nicolò Martinenghi (26,62). Simone Cerasuolo uit Italië was in de andere halve finale met 26,23 de snelste. De Groot zwom uiteindelijk de derde tijd.

2 minuten geleden
Steenbergen op EK zwemmen naar finale op 100 meter rugslag

SAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich op de EK gekwalificeerd voor de finale van de 100 meter rugslag. In het Olympic Aquatic Centre van Parijs won de 26-jarige Friezin de eerste halve finale in 59,70.

3 minuten geleden
Zwemster Schouten grijpt naast EK-brons op 200 meter schoolslag

SAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Tes Schouten heeft bij de EK net naast een medaille gegrepen op de 200 meter schoolslag. In het Olympic Aquatic Centre van Parijs zwom de 25-jarige Bodegraafse met 2.22,67 de vierde tijd. De Europese titel ging in 2.19,32 naar de Russin Evgeniia Chikunova, die de Britse Angharad Evans voorbleef.

5 minuten geleden
Britse wielrenner (19) overleden in Ronde van Portugal

FAFE (ANP/BELGA) - De 19-jarige wielrenner Finlay Tarling van NSN Development Team is vrijdag overleden bij een incident tijdens de Ronde van Portugal. Dat hebben de organisatoren bekendgemaakt.

41 minuten geleden
Wielerteam Visma - Lease a Bike bevestigt komst sprinter Jakobsen

DEN BOSCH (ANP) - Wielerteam Visma - Lease a Bike heeft per direct Fabio Jakobsen vastgelegd. De 29-jarige Nederlandse sprinter, die onlangs afscheid nam bij Picnic PostNL, heeft een contract getekend tot en met het einde van 2027.

2 uur geleden
Beachvolleybalsters Stam en Schoon naar halve finales EK

STARE JABLONKI (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben zich op het EK in het Poolse Stare Jablonki overtuigend geplaatst voor de halve finales. Het als tweede geplaatste koppel won in twee sets van Anna en Katerina Pavelková uit Tsjechië: 21-13 21-9.

2 uur geleden
Aanvoerder Brinkman gaat niet voor minder dan goud op WK hockey

AMSTERDAM (ANP) - Thierry Brinkman vindt dat het WK hockey niet geslaagd kan zijn zonder wereldtitel. Dat zei de aanvoerder van de Nederlandse hockeyers vrijdag in het spelershotel tegen het ANP. Het WK hockey in Nederland en België duurt van 15 tot en met 30 augustus.

3 uur geleden