Basketballer LeBron James leidt Lakers langs Brooklyn Nets
NEW YORK (ANP) - LeBron James heeft de basketballers van Los Angeles Lakers met zijn 91e triple-double, oftewel minimaal tien punten, tien rebounds én tien assists, langs de Brooklyn Nets geleid. Het werd in New York 128-113 voor de Lakers.
'King' James kwam tot 27 punten, 12 rebounds en 10 assists. Daarmee droeg hij bij aan de twaalfde zege in veertien duels. De Lakers zijn koploper in de Western Conference met een winstpercentage van 80 procent.
Met nog vier minuten te gaan kreeg James een staande ovatie van veel toeschouwers, waaronder ook voormalig president Bill Clinton. De Lakers leidden op dat moment met 23 punten verschil.
James kroop met zijn 27 punten weer iets dichter naar Kobe Bryant toe op de 'all-time scoring list' van de NBA. Nummer 3 Bryant heeft nog een voorsprong van 17 punten op de nummer 4: 33643 om 33626 punten. De Lakers komen zaterdag weer in actie.
Meer uit Sport
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
13 minuten geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
2 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
5 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
1 dag geleden