Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer LeBron James leidt Lakers in NBA langs oude liefde

Basketballer LeBron James leidt Lakers in NBA langs oude liefde

CLEVELAND (ANP) - Basketballer LeBron James heeft Los Angeles Lakers in de NBA naar een overwinning op zijn oude club Cleveland Cavaliers geholpen. De 37-jarige Amerikaan, die werd toegejuicht en toegezongen door de toeschouwers in Cleveland, tekende met 38 punten, 12 assists en 11 rebounds voor een zogeheten triple-double. De Lakers versloegen de Cavaliers met 131-120.

"Ik wilde gewoon winnen, dat is het enige wat telt voor me", antwoordde James op de vraag of deze zege voor hem extra speciaal was. "We hadden deze overwinning hard nodig."

James debuteerde in de NBA voor Cleveland Cavaliers en keerde in 2014 terug bij die club, nadat hij met Miami Heat twee keer kampioen was geworden. De basketballer bezorgde de 'Cavs' in 2016 hun eerste titel in de NBA. Twee jaar later stapte James over naar de Lakers, waarmee hij ook kampioen werd.

De zeventienvoudig NBA-winnaar uit LA moet nu hard werken om de play-offs te halen. De Lakers boekten in Cleveland hun 31e zege van het seizoen en daar staan 41 nederlagen tegenover. De ploeg van James staat op de negende plaats in het westen, een positie die deelname betekent aan de voorrondes van de play-offs. Die beginnen komende maand. De Cavaliers koersen met 41 zeges tegen 31 nederlagen rechtstreeks af op deelname aan de play-offs.

Meer uit Sport

Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

5 minuten geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

55 minuten geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

1 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

4 uur geleden
Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

8 uur geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

15 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

17 uur geleden