Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer LeBron James kandidaat voor MVP van NBA

Basketballer LeBron James kandidaat voor MVP van NBA

ORLANDO (ANP) - Basketballer LeBron James maakt kans om te worden gekozen tot meeste waardevolle speler van de NBA. De 35-jarige superster van Los Angeles Lakers behoort tot de drie kandidaten voor de jaarlijkse MVP-prijs. James Harden en Giannis Antetokounmpo, de winnaar van vorig jaar, zijn de concurrenten van James.

De NBA werd onlangs weer hervat na een maandenlange pauze vanwege de coronacrisis. Niet alle teams doen mee aan het restant van het seizoen, dat wordt uitgespeeld op een afgesloten gedeelte van Disney World in Orlando. Acht van de dertig ploegen uit de NBA ontbreken daar. De individuele prijzen worden dan ook allemaal verdeeld op basis van de prestaties tot 11 maart, de dag dat de competitie werd stilgelegd.

James werd in 2013 voor de vierde en voorlopig laatste keer uitgeroepen tot de MVP van de reguliere competitie. De Amerikaan, drievoudig NBA-kampioen, speelde toen nog voor Miami Heat. Antetokounmpo (Milwaukee Bucks) ontving de prijs vorig jaar voor het eerst. Het jaar daarvoor was Harden (Houston Rockets) de meest waardevolle speler.

Meer uit Sport

Cats hoopt na succesvolle Spelen op 'steun in de rug'

MILAAN (ANP) - André Cats, directeur topsport van sportkoepel NOC*NSF, hoopt na de meest succesvolle Winterspelen ooit voor Nederland op "een steun in de rug". Dat zei hij op de slotdag in Milaan, waar TeamNL tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles behaalde.

1 uur geleden
Chef de mission Verheijen: dit waren onze beste Spelen ooit

MILAAN (ANP) - Chef de mission Carl Verheijen keek zondag met een meer dan tevreden gevoel terug op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. "Dit waren onze beste Spelen ooit", zei hij over de prestaties van de sporters van TeamNL.

1 uur geleden
Koster wil hordelopen met bobsleeën blijven combineren 

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Atleet Timme Koster wil gaan onderzoeken hoe hij ook in de toekomst het hordelopen met het bobsleeën kan combineren. De 23-jarige Noord-Hollander sloot afgelopen zomer aan bij het bobsleeteam van voormalig hordeloper Dave Wesselink en maakte in de afgelopen week meteen zijn debuut op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

2 uur geleden
Atleet Phijffers verbetert Nederlands record 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Jonas Phijffers heeft in Apeldoorn het Nederlands record op de 400 meter indoor verbeterd. De 22-jarige atleet klokte een tijd van 45,35. Phijffers had begin februari in het Tsjechische Ostrava het record van Liemarvin Bonevacia uit 2022 al geëvenaard met een tijd van 45,48.

2 uur geleden
Nederland eindigt Spelen met hoogste eindklassering ooit

MILAAN (ANP) - Nederland eindigt de Olympische Spelen in Milaan op de derde plaats in het medailleklassement. Met nog twee van de 116 onderdelen te gaan, kan het team van chef de mission Carl Verheijen niet meer worden gepasseerd.

2 uur geleden
Wielrenner Del Toro wint UAE Tour, derde ritzege Milan

ABU DHABI (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro van UAE Team Emirates heeft de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten op zijn naam geschreven. De leidende positie van de 22-jarige Mexicaan kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek won de slotrit over 149 kilometer na een massasprint in Abu Dhabi.

2 uur geleden
Groot deel Nederlandse sportploeg naar sluitingsceremonie Verona

MILAAN (ANP) - Een groot deel van de Nederlandse sporters die heeft meegedaan aan de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo gaat naar de sluitingsceremonie. Sportkoepel NOC*NSF laat weten dat 26 van de 38 atleten naar de historische Arena di Verona gaan, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers. De openingsceremonie werd ook bezocht door 26 atleten van TeamNL.

2 uur geleden