Basketballer Jokic klaar voor herstart NBA
ORLANDO (ANP) - De Servische basketballer Nikola Jokic is klaar voor de herstart van de NBA. Hij heeft zich bij zijn ploeggenoten van Denver Nuggets in Orlando gevoegd.
De 25-jarige Jokic testte vorige maand in zijn geboorteland positief op het coronavirus. Servische media legden een link met een ontmoeting die de center had met de besmette tennisser Novak Djokovic.
Jokic moest na terugkomst in de Verenigde Staten eerst nog twee weken in quarantaine.
De NBA wordt eind deze maand hervat op een afgesloten deel van het Walt Disney World Resort bij Orlando. Denver Nuggets, de nummer drie van de Western Conference, speelt op 1 augustus tegen Miami Heat.
Meer uit Sport
BARCELONA (ANP) - Tweevoudig ritwinnaar Thymen Arensman zit nog in onzekerheid over zijn vorm en fitheid tijdens de komende Tour de France, die zaterdag begint in Barcelona. Ruim een maand geleden reed hij voor het klassement in de Giro d'Italia, waarin hij als vierde eindigde. De 26-jarige wielrenner van Netcompany Ineos combineerde de twee grote rondes vorig jaar ook al, wat hem bij zijn Tourdebuut twee ritzeges opleverde.
51 minuten geledenSANTA CLARA (ANP) - De Verenigde Staten spelen in de nacht van dinsdag op woensdag in de achtste finales van het WK voetbal in Seattle tegen België. Het elftal van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales in de nacht van woensdag op donderdag met 2-0. Het publiek in het afgeladen San Francisco Bay Area Stadium vierde na afloop massaal feest.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - FIFA-baas Gianni Infantino heeft de nabestaanden van de overleden Mexicaanse voetbalfans gecondoleerd. Gastland Mexico won in de nacht van dinsdag op woensdag met 2-0 van Ecuador in de zestiende finales van het WK. Bij de festiviteiten na afloop overleden vier Mexicaanse supporters.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft de derde ronde op Wimbledon bereikt. De 24-voudig grandslamwinnaar versloeg de Griek Stéfanos Tsitsipás met 6-3 6-4 6-2. De Serviër treft in de volgende ronde de Fransman Arthur Rinderknech.
9 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de derde ronde op Wimbledon. De Belarussische nummer 1 van de wereld was met 6-1 7-6 (9) te sterk voor de Amerikaanse McCartney Kessler.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd om de derde ronde op Wimbledon te bereiken. De nummer 54 van de wereldranglijst verloor met 0-6 6-4 3-6 6-3 6-7 (5) van de Rus Roman Safioellin, de mondiale nummer 132.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat niet meer voor de groene puntentrui in de komende Tour de France. Dat is een gevolg van de gedeelde focus van zijn team Decathlon CMA CGM, dat met de Franse revelatie Paul Seixas op een goed eindklassement mikt. "Voor het puntenklassement zijn ook de tussensprints belangrijk en dat vraagt veel van de ploeg. Daarom is het doel nu één ritzege", vertelde de 24-jarige geboren Numansdorper tijdens een online persmoment vanuit Barcelona, waar hij zaterdag zijn Tourdebuut beleeft.
14 uur geleden