Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Basketballer James wint en ruziet met Atlanta-fans

Basketballer James wint en ruziet met Atlanta-fans

ATLANTA (ANP) - Het basketbalduel tussen Atlanta Hawks en Los Angeles Lakers kende maandag een opvallend intermezzo, toen Lakers-sterspeler LeBron James in een woordenwisseling belandde met twee vrouwelijke fans van de thuisploeg. Veiligheidsbeambten grepen in en verwijderden de vrouwen uit de hal. 'King James' vond dat wat overdreven. Zijn ploeg won in Atlanta: 99-107.

"Uiteindelijk ben ik blij dat er weer toeschouwers aanwezig zijn. Ik mis de interactie, die heb ik zelfs nodig. Ik vind niet dat het nodig was ze uit de hal te zetten", vertelde James, die het aanvankelijk aan de stok kreeg met een mannelijke toeschouwer. "Ik zei mijn ding, hij vond het zijne. Daarna bemoeiden anderen zich ermee. Van mij hadden ze niet weggestuurd hoeven worden. Misschien hadden ze iets te veel gedronken."

Het incident gebeurde in het vierde kwart waarna kort voor tijd een driepunter van James (101-97) een minuut voor tijd een veilige marge gaf. In totaal kwam hij op 21 punten, Anthony Davis tot 25. De Lakers sloten zo weer aan bij Los Angeles Clippers en Utah Jazz, die de eerste twee posities bezetten in de Western Conference van de NBA.

Meer uit Sport

Springruiter Smolders wint Grand Prix van Cannes

CANNES (ANP) - De Nederlandse springruiter Harrie Smolders heeft zaterdagavond met zijn paard Monaco op spectaculaire wijze de Grand Prix van Cannes gewonnen, meetellend voor de hoog aangeschreven Longines Global Champions Tour.

54 minuten geleden
McIntosh zwemt naar nieuw wereldrecord op 400 meter vrije slag

VICTORIA (ANP/RTR) - Zwemster Summer McIntosh heeft bij Canadese selectiewedstrijden het wereldrecord op de 400 meter vrije slag verbeterd. Het 18-jarige multitalent noteerde een tijd van 3.54,18. Het oude record stond op naam van de Australische Ariarne Titmus (3.55,38).

1 uur geleden
De Jong wil contract verlengen bij FC Barcelona

HELSINKI (ANP) - Frenkie de Jong wil zijn contract verlengen bij Barcelona. "Ik wil graag blijven en de club wil dat ook, dus dan kom je er wel uit.", zei de middenvelder na een uitzege van het Nederlands elftal op Finland (0-2) in de WK-kwalificatie.

9 uur geleden
Golfer Huizing in top 10 na derde dag KLM Open

BADHOEVEDORP (ANP) - Daan Huizing is op de derde dag van het KLM Open in Badhoevedorp de top 10 binnengedrongen. De 34-jarige golfer staat na een knappe ronde van 69 slagen, twee onder het baangemiddelde, op de gedeelde achtste plaats met een totaal van twee onder par.

12 uur geleden
Van Dam helpt hockeyers met twee treffers langs India

AMSTELVEEN (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben in de Pro League een moeizame thuiszege geboekt op India. Thijs van Dam hielp de olympisch kampioen in Amstelveen met twee treffers aan pas de derde reguliere zege in deze Pro League-campagne. De winnende treffer viel drie minuten voor tijd.

15 uur geleden
Gauff pakt ten koste van Sabalenka titel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De 21-jarige Amerikaanse versloeg de zes jaar oudere Aryna Sabalenka in drie sets. De Belarussische nummer 1 van de wereld stond voor het eerst in de finale op het grandslamtoernooi van Parijs. De setstanden waren 6-7 (5) 6-2 en 6-4.

15 uur geleden
Marc Márquez wint zevende sprintrace van MotoGP-seizoen

ALCAÑIZ (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zijn goede vorm in sprintraces voortgezet in de Grote Prijs van Aragón. De leider van het WK-klassement won voor eigen publiek zijn zevende sprintrace van het seizoen, waarin er tot nu toe acht zijn verreden. Zijn broer Álex, de winnaar van de vorige sprintrace, werd tweede. Fermín Aldeguer completeerde een volledig Spaans podium.

17 uur geleden